Recomandăm
64,59 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 64,59 RON
- 31.10.2025 - 64,59 RON
- 28.10.2025 - 75,99 RON
- 25.10.2025 - 65,35 RON
- 13.02.2025 - 64 RON
- 28.01.2025 - 74 RON
- 24.01.2025 - 63 RON
- 21.01.2025 - 74 RON
- 17.01.2025 - 65 RON
- 10.12.2024 - 74 RON
- 06.12.2024 - 63 RON
- 03.12.2024 - 74 RON
- 14.11.2024 - 62,9 RON
- 06.11.2024 - 66,7 RON
- 16.10.2024 - 63 RON
- 08.10.2024 - 74 RON
- 04.10.2024 - 63 RON
- 01.10.2024 - 74 RON
- 27.09.2024 - 63 RON
- 17.09.2024 - 74 RON
- 13.09.2024 - 63 RON
- 30.08.2024 - 74 RON
- 25.08.2024 - 63 RON
- 20.08.2024 - 74 RON
- 16.08.2024 - 63 RON
- 18.04.2024 - 74 RON
- 17.04.2024 - 63 RON
- 16.04.2024 - 74 RON
Descrierea produsului
Pernă decorativă din catifea 40x40 cm Clairine – douceur d'intérieur
Dimensiuni
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
Specificații
| Tip | Decorativ |
|---|---|
| Formă | Pătrată |
| Motiv | Unicolor |
| Compoziție și tip de material | Catifea |
| Caracteristicile feței de pernă | Detașabilă |
| Greutate | 0.39 kg |
| Conține umplutură | Cu umplutură |
| Lățime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Dimensiuni pernă | 40x40 |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin fermoar |
| Design | Glamour |
| Calitate | Basic |
| Umplutură | Fibră de poliester |
| Îngrijire | Nu se calcă/neadecvat pentru uscător /nu se albește chimic/spălare la 30°c |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Douceur d'intérieur |
Recenzii
4.01 evaluare
5
0 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Material plăcut, confortabil, preț destul de mare.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

100,32 RON118,14 RON
Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

233,11 RON247,99 RON
Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

276,35 RON293,99 RON
Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal













