


Pernă decorativă 40x40 cm Arty Line – douceur d'intérieur
| Compoziție și tip de material | Poliester |
|---|---|
| Formă | Pătrată |
| Caracteristicile feței de pernă | Fixă |
| Greutate | 0.34 kg |
| Conține umplutură | Cu umplutură |
| Lățime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Dimensiuni pernă | 40x40 |
| Model | Abstract |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Umplutură | Fibră de poliester |
| Îngrijire | Nu se calcă/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Douceur d'intérieur |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Manuală, Set de recipiente condimente
Disponibil în 2 e-shop-uri

7×8×47 cm, suspendat

132×240 cm

Din metal

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată