Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 598,58 RON la 787,3 RON:
Lampă LED de perete cu montură Ideal Lux SET UP 1xE27/42W+LED/3W/230V USB crom
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 598,58 RON până la 787,3 RON:
Descrierea produsului
Lampă de perete modernă și practică. 2 întrerupătoare separate sunt poziționate direct pe corpul lămpii. Port USB pentru încărcarea ușoară a telefonului sau a tabletei. Lampă de lectură mică și flexibilă (sursă de lumină LED economică inclusă). Abajurul nu este inclus. Pentru această lampă trebuie achiziționată o sursă de lumină cu soclu E27 de max. 42 W (nu este inclusă).
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Cu priză | Da |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Număr de becuri | 1/1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Loc | Dormitor/Hol/Cameră de zi |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat/E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | NU/DA (LED) |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 155 lm |
| Tip | Lampă de perete |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3/42 |
| Unghiul fasciculului luminos | 25 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Series | SET Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Lampă de perete modernă gunmetal cu port USB-C - Gosna
În stil modern, cu întrerupător, în stil industrial
În stoc
Aplica eleganta design clasic Ruta
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Rabalux 71086 RAZZI LED/13W/230V 4000K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lucide 30276/01/38 - Aplica perete RÖMER 1xE27/60W/230V
Din metal, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Philips 17304/30/16 - Lampă de exterior MYGARDEN EAGLE LED/3,5W IP44
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Aplica de perete ERAL, 2xE14/10W/230V, crom lucios/negru/fumuriu
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică pentru baie Eglo 99123 AMEZOLA 1xE27/60W/230V IP44
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă Sollux SL.1663 ASTRAL 5xG9/8W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete modernă bronz cu port USB-C - Gosna
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
LED Aplica de perete FIORENZO 1xE27/60W/230V + LED/3W
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Redo 01-2994 - Aplica de perete LED OASIS LED/3W/230V+1xG9/10W USB CRI 90 neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Redo 01-3242 SINCLAIR LED/6,5W/230V CRI 93 IP21 negru
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplica design minimalist cu spot directionabil Chicago
Cu întrerupător, în stil scandinav, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lucide 11871/01/30 - Aplica perete exterior ARUBA 1xE27/24W/230V
În stil modern, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete LAVA 1xG9/8W/230V bronz/bej fumuriu
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică HYDRO 1 1xE14/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă MINERVA 2xE27/15W + 2xE14/10W/230V negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lampă de perete MALIVA 1xE14/15W/230V aurie
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Lustră pe tijă FRICK 4xE27/15W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 6719 - Aplica de perete MIKA 1xGU10/25W/230V
În stil modern, - bec tip LED, - bec tip halogen
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică AMBA 1xE27/40W/230V
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplică LED de exterior LED/19W/230V IP54 neagră
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă 5xE14/60W/230V auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Endon 92960 - Aplică de perete pentru baie EDREA 1xG9/3W/230V IP44 crom lucios
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă AQUA 2xG9/12W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Aplică Endon 103173 ALLEGRA 1xE14/7W/230V alamă/transparent
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot Globo 54807-3 AERON 3xE14/25W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Eglo 901239 MACCHIONI LED/12W/230V 4000K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete MAXLIGHT W0381 ROMA 1xG9/12W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete rustica design traditional Pipes 1261AB SRT
În stil modern, în stil rustic, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică Brilagi COTTAGE 1xE14/40W/230V fag/alb
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Spot LED de perete Orion WA 2-1467 LENNY LED/6W/230V + LED/3W negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită