




Dimensiuni 86×295 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aspectul canapelei Design: Coltar, canapea in forma de L Culoare: albastru Tapițerie: material textil Material canapea Compozitie: țesătură - chenille Corp și cadru: lemn masiv și PAL Picioare: metal Dimensiuni canapea Latime: 295 cm Adâncime totală: 220 cm Adâncimea scaunului: 98 Adâncime scaun: 55 / 177 cm Inaltime totala: 86 cm Inaltime sezut: 45 cm Inaltimea picioarelor: 15 cm Capacitate de încărcare: 600 kg Echipamente Ajustare pat: Nu Perne: Detașabile Execuţie Livrat dezasamblat Țesătură ignifugată (testul țigării) Nu folosiți înălbitor, se recomandă o curățare chimică ușoară Se calcă la temperaturi de până la 110 °C și fără abur Inspirați-vă în continuare Coltare Scaune si canapele Sufragerie Canapele
| Lăţime: | 295 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 86 cm |
| Varianta colț | În dreapta |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Material tapițerie | Textil |
| Cu picioare | Da |
| Stil | Modern |
| Tip spătar | Jos |
| Varianta | Colt Dreapta |
| Picioare | Cu picioare |
| Varianta de colt | Colt dreapta |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Latime | 295 cm |
| Materialul husei | Tesatura |
| Marime | Multe locuri |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Inaltime | 86 cm |
| Inaltimea scaunului | 45 cm |
| Adancime | 98 / 220 cm |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |

83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
86×201×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
În stil scandinav, din material textil, cu trei locuri
În stocLivrare gratuită
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 2 săptămâni
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc