Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 1.483,42 RON la 1.654,25 RON:
Lampadar LED Ideal Lux PERLAGE 4xG9/3W/230V auriu/alb
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 1.483,42 RON până la 1.654,25 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 1654.25 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Sticlă, Metal |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1480 lm |
| Tip | Lampadar |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 230 V |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Tip de fișă de curent | C |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Series | PERLAGE Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Lampadar modern realizat manual Verde
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampadar Maytoni MOD099FL-02G MARMO 2xG9/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampadar Rabalux 4068 DIANA 1xE27/60W + E14/40W
În stil modern, - bec tip LED, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Endon 114786 - Lampadar LED reîncărcabil dimabil BURLEY LED/1,5W/5V, alamă/roz
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampadar design nordic Lyon auriu LYON/F/GO
În stil scandinav, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea neagră cu LED inclus, reglabil în 5 trepte în Kelvin - Botot
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampadar / Lampa de podea design retro Fishnet auriu EU2832-2GO SRT
Cu întrerupător, în stil retro
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea modernă din oțel cu abajur plisat alb de 45 cm - Simplo
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Endon 114785 - Lampă de podea reîncărcabilă dimabilă BURLEY LED/1,5W/5V alamă/gri
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampa de podea moderna din otel cu abajur taupe 45 cm - Simplo
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampadar Endon 110724 HIGHCLERE 1xE14/40W/230V bej/alamă
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Endon 114778 - Lampă de podea LED reîncărcabilă, dimmabilă BURLEY LED/1,5W/5V alamă/albastru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampadar ARAGON 3xG9/3W/230V alb/roz-auriu Klausen 147001
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampadar Lucide 45774/04/02 TYCHO 4xG9/28W/230V auriu
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
ByRydens 4101030-6509 - Lampă de podea MARCEL 1xE27/8W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED dimabil HANS LED/22W/230V Leuchten Direkt 11729-55
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea modernă neagră reglabilă - Java
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă de podea reglabilă bronz cu abajur gri deschis 50 cm - Parte
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Searchlight EU2832-2GO - Lampadar FISHNET 2xE27/60W/230V auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampadar Markslöjd 108715 STORY 1xE14/40W/230V alamă
Cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Lampă de Podea cu Abajur Dublu Strat pentru Living, Sufragerie, Dormitor, din Metal și Acrilic, Ø35x150 cm, Alb | Aosom Romania
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea modernă neagră cu auriu reglabil - Morik
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Searchlight EU95102GR - Lampadar MODISH, 1xE27/60W/230V, verde
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampadar/Lampa de podea LED TWIST 3-STEP DIMM GO
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea Art Deco bronz cu marmură și sticlă chihlimbar - Nina
Din sticlă, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampa LED suspendata tip lampadar minimalist Filo pt alama
În stil scandinav, din metal, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampadar ONLI PALOMA 7xG9/10W/230V auriu
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampadar YILDO 1xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Halo Design 748990 - Lampă de podea STEPP, 1x E27 (max. 28 W), 230 V, bej/alamă
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea Art Deco neagră cu sticlă chihlimbar - Bizle
Din sticlă, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea reglabilă aurie cu abajur maro deschis 50 cm - Parte
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea neagră cu abajur din in alb 45 cm reglabil - Parte
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice
În stoc