Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 536,1 RON la 651,1 RON:
Aplică LED Ideal Lux ZIG ZAG LED/23W/230V 53 cm alamă
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 536,1 RON până la 651,1 RON:
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 582,4 RON
- 25.02.2026 - 582,4 RON
- 30.01.2026 - 581,38 RON
- 09.01.2026 - 620,38 RON
- 26.11.2025 - 622,72 RON
- 18.11.2025 - 648,1 RON
- 28.05.2026 - 536,1 RON
- 25.02.2026 - 536,1 RON
- 30.01.2026 - 533,05 RON
- 09.01.2026 - 533,05 RON
- 26.11.2025 - 533,05 RON
- 18.11.2025 - 609,2 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 651.10 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 23 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2500 lm |
| Tip | Aplică |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 175 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 23 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 23 W |
| Loc | Cameră de zi/Hol/Dormitor |
| Series | ZIG ZAG Ideal Lux, WALL Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Aplica LED ambientala ZIG ZAG AP D76 ROUND OTTONE 3000K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică modernă aurie 48 cm IP44 cu 3 lumini - Cederic
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ARGON 2xG9/12W/230V aurie
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră KENZO 1xE14/10W/230V bej
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete de design albă, incl. LED IP44 - Lens
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete rustică semi-rotundă albă - Drum
În stil rustic, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Aplică modernă bej G9 pătrată - Transfer
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Eglo 97937 - Lustră aplicată LED NOVAFELTRIA LED/13W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot de perete 1xE14/25W/230V alb Zambelis 20218
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior LED/12W/230V 4000K IP65
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Kanlux 39129 - Aplică LED pentru trepte cu senzor EXIN, 2,5W/230V, 3000K, IP65, alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Aplica pentru oglinda sau tablou cu protectie IP21 Q1 SPOT-Q1 FE
În stil modern, cu întrerupător, pentru tablouri
În stocLivrare gratuită
Searchlight 79821-40SS - Lampă LED pentru tablouri SANTORINI, 8,2 W, 230 V, argintiu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED VISBY WOOD LED/18W/230V Ø38 cm maro
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică LED TEO LED/8W/230V 3000K pin
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior LED/12W/230V 6400K IP65
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Lucide 09217/04/31 XIO 1xG9/4W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
vidaXL Mânere pentru dulap 2 pcs Roz 85 x 45 mm Metal
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Redo A01-2943 - Abajur de schimb MUNDI, Ø 15 cm, fumuriu — pentru lampă sau candelabru
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
Plafonieră LED Ideal Lux PING PONG 4xLED/3W/230V CRI 90 alamă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Japandi aurie cu abajur bej - Pluni
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lustră aplicată ALBA 5xE27/15W/230V albă/aurie
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Globo 54018-2 - Lampă spot WIHO 2xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră orientală naturală - Rob
Din lemn, cu întrerupător, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Rabalux 5045 - Spot de perete LED SOLANGE LED/6W/230V
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Spot de perete Sollux SL.1192 BOOMO 1xG9/8W/230V
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră LED TULUZA LED/18W/230V d. 32 cm alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete retro bronz 80,4 cm incl. LED IP44 - Coco
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Spot de perete Nordlux POP 1xE27/18W/230V bej
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lampă de perete LATTE SABIA 1xE27/15W/230V pin/bej
Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică 1xG9/7W + 1xE14/15W/230V auriu Zambelis 1995
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică perete HOTEL 1xE27/40W/230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Spot în sistem pe șină VOLF 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită