Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 435 RON la 483,55 RON:
Aplică LED Ideal Lux ZIG ZAG LED/12,5W/230V 29 cm alb
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 435 RON până la 483,55 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 483.55 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Loc | Cameră de zi/Hol/Dormitor |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12,5 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 12,5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1310 lm |
| Tip | Aplică |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12,5 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Series | ZIG ZAG Ideal Lux, WALL Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Aplică MAGNUS 2xG9/40W/230V albă Sollux SL.0936
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică perete RICO 1xG9/40W/230V alb
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica LED moderna ambientala Zig zag ap d29 3000k BIANCO
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă exterioară de perete cu LED, alb, aluminiu turnat
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică modernă albă - Tjada Novo
Din sticlă, în stil modern, în stil rustic
În stoc
Plafonieră YOLI 2xG9/12W/230V albă Sollux SL.1147
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica LED de perete stil minimalist FRANK A alba
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică modernă albă - Colja Novo
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Lampă de perete inteligentă albă 20 cm cu WiFi G9 - Tum
În stil modern, control de la distanță, pentru living și dormitor
În stoc
Aplică LED ONYX LED/5W/230V albă RED-Design Rendl-R12598
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior LED/10W/230V IP54 alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Set de 2 aplice moderne negre - Transfer
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă de perete Sollux SL.1658 ASTRAL 1xG9/8W/230V alb
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplică HATTOR 2xG9/40W/230V
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică modernă albă cu 2 lumini GU10 AR70 IP54 - Baleno
Din metal, în stil modern, - bec tip halogen
În stoc
Aplică LED de exterior BALIMO LED/12W/230V albă IP54 Rabalux 7477
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplică rustică din ipsos - Aurel Novo
În stil rustic, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Lampadar Duolla CANNES 1xE27/15W/230V d. 45 cm argintiu/cupru/alb
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED flexibilă de perete Ideal Lux HOTEL 1xE27/60W/230V + LED/1,5W alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Ideal Lux DELTA LED/30W/230V 4000K 83 cm CRI 90 alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete Nordlux ELLEN 1xE14/40W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră suspendată pe cablu NATIA 1xE27/60W/230V, diametru 45 cm, crem
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Set de 2 aplice albe cu dimmer reîncărcabile - Joris
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Redo 01-2479 - Aplica de perete LED TANGENT, 14W, 230V, 3000K, albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă Sollux SL.1659 ASTRAL 3xG9/8W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplica LED pentru oglindă de baie MIRORE, 8W, 230V, 40 cm, IP44, alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Maytoni MOD170PL-L8BS3K CABARET LED/8W/230V auriu
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică perete SOLIDO 2xG9/40W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna design lux diametru 73,5cm, COMPO PL10 BIANCO 125510
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat suspendat LED Philips 40972/48/16 VAGA 6xHighPower LED/2,5W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică perete COPERTURA 2xG9/40W/230V alb
În stil modern, - bec tip LED, - bec tip halogen
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică Sollux SL.1177 PASTELO 2xG9/8W/230V alb
În stil modern, - bec tip LED, - bec tip halogen
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Spot în sistem pe șină VOLF 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită

