Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 1.548 RON la 1.759,3 RON:
Plafonieră LED de cristal Ideal Lux MOONLIGHT 8xG9/3W/230V d. 40 cm crom
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 1.548 RON până la 1.759,3 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 1720.42 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Seturi |
| Culoare | Gri |
| Formă | Rotund |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 8 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2960 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 230 V |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Series | MOONLIGHT IdealLux, NEVE Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Plafonieră LED de cristal Ideal Lux MOONLIGHT 8xG9/3W/230V d. 40 cm crom lucios
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED de cristal Ideal Lux MOONLIGHT 12xG9/3W/230V d. 60 cm auriu
Din cristal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Plafonieră LED NEVE, 15 x G9, 3 W, 230 V, Ø 80 cm, crom lucios
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ideal lux - Plafoniera 8xG9/40W/230V
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonier cristal Venezian diam. 26cm MOONLIGHT PL5 cromo 094649
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de cristal 6xE14/60W/230V
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră MAXLIGHT C0136 MONACO 9xG9/40W/230V d. 42 cm crom
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Globo 15530Z-4D MERRIL 4xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED de cristal Ideal Lux ROYAL 8xG9/3W/230V d. 40 cm
Din cristal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustra aplicata design elegant London 46cm, crom 63040506 GL
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Plafonieră MARTINEZ 8xE14/40W/230V crom lucios
Din metal, din cristal, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de cristal Ideal Lux DUBAI 3xE14/28W/230V d. 32 cm crom
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Searchlight 61321-4AB - Plafonieră EMPIRE 4xE14/60W/230V IP44
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de cristal Ideal Lux DUBAI 3xE14/28W/230V d. 32 cm auriu
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Searchlight 3408-8GO HANNA 8xG9/33W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Maytoni MOD112CL-08G BALBO 8xG9/28W/230V bej/crom
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Maytoni DIA005CL-10CH DUNE 10xE14/60W/230V crom
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră MILANO 9xE14/40W/230V auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonier 3xE14/60W/230V, iluminare plafon eficientă și modernă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Rabalux 2617 - Plafoniera CORINNA 3xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Globo 63040306X LONDON 3xE14/40W/230V d. 38 cm crom lucios
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Searchlight 3406-6GO HANNA 6xG9/33W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Searchlight 44521CP - Plafonieră RADIANCE, 3 x E27, 60 W, 230 V, Ø 37,5 cm, auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu HENGA 3xE27/60W/230V Briloner
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată Zuma Line C0583-06D-2GHF MIDA 6xG9/6W/230V alamă
Cu întrerupător, de 230V, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu 3 spoturi directionabile Focus argintiu satin 1543SS SRT
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Paul Neuhaus 6267-17 ROTAZO LED/32W/230V d. 45 cm crom
Din metal, din cristal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră PARKLA, 3xE27/15W/230V, bej/auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Rabalux 2618 - Plafoniera CORINNA 5xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră inteligentă neagră cu sticlă fumurie, incl. WiFi P45 - Ayesha
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de design negru cu sticlă chihlimbar și fum, 6 lumini - Uvas
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Hinkley HK-ELLE-F-S-HB 2xE27/60W/230V d. 30,5 cm auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită