Compară prețurile celor 4 e-shop-uri de la 481 RON la 569,08 RON:
Aplică LED Ideal Lux NINFEA LED/9W/230V auriu
Oferte recomandate
Alege dintre 4 magazine cu prețuri de la 481 RON până la 569,08 RON:
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 534 RON
- 30.01.2026 - 534 RON
- 09.01.2026 - 647 RON
- 01.11.2025 - 653 RON
- 24.09.2025 - 594 RON
- 28.05.2026 - 534 RON
- 30.01.2026 - 534 RON
- 09.01.2026 - 647 RON
- 01.11.2025 - 653 RON
- 24.09.2025 - 594 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 534.45 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Sticlă, Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Galben |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | GX53 |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 910 lm |
| Tip | Aplică |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 65 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Loc | Cameră de zi/Hol/Dormitor |
| Series | LINGOTTO Ideal Lux, NINFEA Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Aplica de perete LED metal nickel sticla fumurie SILENZIO
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica bej din metal Stavanger
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete ADRIANO 1xE27/60W/230V
Din lemn, din sticlă, în stil modern
În stoc
Spot de perete Kanlux 38964 LAURIN 1xGU10/10W/230V alamă/alb
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă de perete inteligentă modernă neagră IP44 incl. 2 Wifi GU10 - Baleno
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplică modernă neagră cu 2 lumini IP44 - Baleno
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Argon 8865 - Aplica LED de perete BOLTON, 12,5W, 230V, 3000K, auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pendul design tehnic Focus negru
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Aplică LED de exterior AQILA LED/6W/230V IP54 RED-Design Rendl-R12541
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică LED OREGON PLUS LED/6W/230V 3000K 30 cm verde Argon 8325
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior TOK LED/14,8W/230V IP44 antracit Redo 90492
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Searchlight 23340GO - Aplică de perete CONE LED, reglabilă, reîncărcabilă, 1,5W/5V, auriu
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică DECOR WOOD 1xE27/8W/230V Ledvance
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Aplica cu 3 spoturi directionabile stil minimalist PENN, verde deschis
Cu întrerupător, în stil scandinav, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică SPINER 1xG9/8W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 6958 - Plafonieră LED TANELI, 20W, 230V, 3000/4000/6000K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot de perete SOUTHERY 1xE27/40W/230V Eglo 43817
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată ANTONIO 5xG9/5W/230V stejar/alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică din alamă 41,5 cm cu LED inclus IP44 - Jerre
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Paul Neuhaus 8331-12 - LED Lustră pe cablu dimmabilă MELINDA 1xLED/30W/230V
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete LED dimmabilă TORSION Redo 01-1789, 27W/230V, albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Jupiter 2064 - Aplică de perete GLORIOSA 3xG9/14W/230V, crem
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă dimabilă de masă Lucide 30295/01/30 GREGORY 1xE27/60W/230V USB negru
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior GYNURA 1xGU10/35W/230V IP65 negru
Din metal, în stil modern, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplică perete ORBIS 1xG9/40W/230V lemn
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplică FARO 40536 SOLE 1xGU10/8W/230V gri canelat dreptunghiular
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Eglo 97937 - Lustră aplicată LED NOVAFELTRIA LED/13W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lucide 12219/02/30 - Aplica perete OVALIS 2xE14/9W/230V
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Redo 9530 - Aplică perete ALVAR 1xGU10/35W/230V IP44
În stil modern, - bec tip halogen, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Zuma Line 003064-034741 - Aplica de perete NUA 1xE27/25W/230V aurie
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică perete QUAD 1 1xG9/40W/230V
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Schöner Wohnen 19331-21 - Aplica de perete LED CHIA 2xLED/2W/230V antracit
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Spot în sistem pe șină VOLF 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită