Recomandăm
Comodă verde/în culoare naturală joasă din lemn masiv de pin 150x80 cm Miranda – Marckeric
Dimensiuni 80×150×40 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Design frumos (33%)
- Culoare atractivă (13%)
- Calitate slabă a materialelor (73%)
- Asamblare dificilă (60%)
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 1.682,15 RON
- 19.04.2026 - 1.682,15 RON
- 19.03.2026 - 1.630 RON
- 10.11.2025 - 1.631 RON
- 27.10.2025 - 1.803 RON
- 25.10.2025 - 1.650,34 RON
- 20.10.2025 - 1.919 RON
- 14.10.2025 - 1.650 RON
- 07.10.2025 - 1.919 RON
- 03.10.2025 - 1.650 RON
- 01.10.2025 - 1.919 RON
- 21.09.2025 - 1.727 RON
- 16.09.2025 - 1.919 RON
- 12.09.2025 - 1.650 RON
- 29.08.2025 - 1.919 RON
- 15.08.2025 - 1.650 RON
- 14.08.2025 - 1.919 RON
- 30.04.2025 - 1.879 RON
- 25.04.2025 - 1.597 RON
- 24.04.2025 - 1.879 RON
- 10.04.2025 - 1.754 RON
- 27.03.2025 - 2.039 RON
- 25.03.2025 - 1.990 RON
- 20.03.2025 - 1.711 RON
- 10.03.2025 - 1.990 RON
- 05.03.2025 - 1.711 RON
- 15.02.2025 - 1.990 RON
- 14.02.2025 - 1.711 RON
- 10.01.2025 - 1.633 RON
- 10.01.2025 - 1.870 RON
- 05.01.2025 - 1.990 RON
- 20.12.2024 - 1.691 RON
- 15.12.2024 - 1.990 RON
- 14.12.2024 - 1.791 RON
- 10.12.2024 - 1.990 RON
- 06.12.2024 - 1.691 RON
- 03.12.2024 - 1.990 RON
- 14.11.2024 - 1.691,5 RON
- 12.11.2024 - 1.878,8 RON
- 08.10.2024 - 1.990 RON
- 04.10.2024 - 1.691 RON
- 01.10.2024 - 1.990 RON
- 27.09.2024 - 1.691 RON
- 17.09.2024 - 1.990 RON
- 13.09.2024 - 1.691 RON
- 30.08.2024 - 1.990 RON
- 25.08.2024 - 1.691 RON
- 20.08.2024 - 1.990 RON
- 16.08.2024 - 1.691 RON
- 01.08.2024 - 1.990 RON
- 28.07.2024 - 1.691 RON
- 24.07.2024 - 1.990 RON
- 19.07.2024 - 1.599 RON
Descrierea produsului
Amenajați-vă interiorul cu mobilierul din colecția Miranda. Aceasta se remarcă prin combinația de culoare și lemn de pin și prin liniile verticale ale ușilor. Mânerele negre adaugă o notă modernă colecției.
Dimensiuni
| Lăţime: | 150 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
Specificații
| Tip | Cu uși, Combinate |
|---|---|
| Stil | Modern, Rustic |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Pin |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Verde |
| Material | Lemn masiv |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Produs în | BR |
| Înălțime picior | 8 cm |
| Capacitate de încărcare | 30 kg |
| Greutate | 34.4 kg |
| Înălțime | 80 cm |
| Lățime | 150 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Miranda |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Rustic/romantic/clasic |
| Calitate | Basic |
| Finisaj ușă | Lăcuit |
| Material ușă | Lemn masiv de pin |
| Finisaj sertare | Lăcuit |
| Material sertar | MDF/pin masiv |
| Finisaj rafturi | Lăcuit |
| Material raft | Pin masiv |
| Caracteristici | Cu picioare/cu sertare/cu rafturi/cu uși |
| Culoarea picioare | Verde |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Finisaj suprafață | Lăcuit/cerat |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Producător | Marckeric |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Design frumos (33%)
- Culoare atractivă (13%)
- Spațiu de depozitare bun (7%)
- Calitate slabă a materialelor (73%)
- Asamblare dificilă (60%)
- Instrucțiuni neclare (47%)
Recenzii ale utilizatorilor
Pentru acest preț, calitatea este foarte slabă.
Produsul este deteriorat în mai multe locuri și nu din cauza transportului, deoarece vopseaua este intactă. În documentație există mai multe discrepanțe, și au rămas multe materiale de asamblare – de exemplu șuruburi – ceea ce este destul de neplăcut. Din punctul meu de vedere, calitatea comodei este medie, iar sertarele nu se închid corespunzător. Nu recomand acest produs.
Instrucțiunile de asamblare nu sunt complet inteligibile. Sistemul de înșurubare a șuruburilor lungi de construcție este dificil pentru persoanele care folosesc doar un șurubelniță fără o mașină de înșurubat electrică.
Comodă foarte frumoasă, dar materialul este foarte slab, probabil nu va rezista mult timp. O serie de șuruburi s-au rotit imediat chiar și atunci când au fost strânse cu grijă :( Dimensiunile s-au potrivit toate.
Comoda este superbă, robustă, din lemn masiv, culoare verde frumoasă, spaţiu de depozitare excelent, doar asamblarea a fost mai complicată. Instrucţiunile nu au fost prea bune.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din lemn, din metal

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Recipiente 24 buc. pentru alimente Fresco – Hermia
Pentru alimente, set de, din plastic

Covoraș intrare Hanse Home Cozy Welcome 45x75 cm, negru
45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko
Diametru
















