Recomandăm
Cuvertură de pat DecoKing Axel gri, turcoaz , 220x 240 cm, 220 x 240 cm
Dimensiuni 220×240 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 110,99 RON
- 24.04.2026 - 110,99 RON
- 22.04.2026 - 116,99 RON
- 20.04.2026 - 123,99 RON
- 13.04.2026 - 140,99 RON
- 08.04.2026 - 132,99 RON
- 01.04.2026 - 140,99 RON
- 13.02.2026 - 148,99 RON
- 07.02.2026 - 132,99 RON
- 30.01.2026 - 122,99 RON
- 30.11.2025 - 122,49 RON
- 02.08.2025 - 113,99 RON
- 18.02.2025 - 111,99 RON
Descrierea produsului
Proiectată cu atenție la detalii, această cuvertură de pat este ideală pentru cei care caută o notă elegantă și modernă pentru decorul dormitorului lor. Realizată din materiale de înaltă calitate, această cuvertură de pat nu este doar atrăgătoare din punct de vedere vizual, ci și incredibil de moale la atingere. Nuanța gri delicat emană rafinament și adaugă un sentiment de calm și confort spațiului dvs. Colecția AXEL este o combinație armonioasă de modernitate și design clasic. Modelul elegant și textura rafinată a cuverturii de pat creează o estetică uimitoare din punct de vedere vizual, care se completează fără efort cu orice stil de interior. Aranjați această cuvertură de lux peste patul dvs. și transformați-vă instantaneu dormitorul într-un spațiu liniștit. .
Dimensiuni
| Lăţime: | 220 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 240 cm |
Specificații
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip | Pat dublu |
| Dimensiuni | 220 x 240 cm |
| Material ţesătură de pe suprafaţă | 100% poliester |
| Material umplere | 100% poliester (fibre sintetice) |
| Mărime | 220 x 240 cm |
| Spălare recomandată | Manual |
| Tip pat | Pat dublu prelungit |
| Producător | DecoKing |











