Recomandăm
Lenjerie de pat bumbac creponat 4Home Toamnă, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dimensiuni 140×200 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Frumos design (80%)
- Nu necesită călcare (33%)
- Culori palide/triste (7%)
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 84,99 RON
- 25.03.2026 - 84,99 RON
- 23.02.2026 - 94,99 RON
- 20.02.2026 - 105,99 RON
- 18.02.2026 - 115,99 RON
- 12.02.2026 - 125,99 RON
- 06.02.2026 - 132,99 RON
- 01.12.2025 - 142,99 RON
- 31.10.2025 - 107,29 RON
- 13.10.2025 - 114,39 RON
- 02.10.2025 - 142,99 RON
- 09.09.2025 - 114,39 RON
- 02.08.2025 - 142,99 RON
- 20.06.2025 - 139,99 RON
- 18.06.2025 - 109,99 RON
- 06.06.2025 - 99,99 RON
- 19.03.2025 - 87,99 RON
- 18.12.2024 - 88,99 RON
- 26.11.2024 - 97,99 RON
- 19.11.2024 - 102,99 RON
- 11.11.2024 - 110,99 RON
- 04.11.2024 - 117,99 RON
- 30.10.2024 - 125,99 RON
- 21.10.2024 - 128,99 RON
- 16.10.2024 - 115,99 RON
- 07.10.2024 - 111,99 RON
- 07.10.2024 - 99,99 RON
- 24.09.2024 - 122,99 RON
- 16.09.2024 - 82,99 RON
- 12.09.2024 - 122,99 RON
- 11.09.2024 - 112,99 RON
- 28.08.2024 - 102,99 RON
- 18.06.2024 - 82,99 RON
Descrierea produsului
Culorile calde de toamnă vă vor aduce în dormitor un plus de căldură, oferindu-vă un somn confortabil însoțit de foșnetul discret al frunzelor. Această lenjerie elegantă din crep o să vă placă datorită combinație liniștitoare de culori și motive naturale, care vă va încălzi sufletul chiar și atunci când vremea este mohorâtă.Bumbacul creponat este practic și foarte ușor de întreținut, combinând moliciunea și confortul bumbacului cu tratamentul practic care nu necesită călcare. Lenjeria se închide confortabil cu fermoar. Setul este destinat pentru un pat standard și conține o husă pentru plapumă cu dimensiunile 140 × 200 cm și o husă pentru pernă 70 × 90 cm. Lenjeria se schimbă ușor datorită fermoarului și poate fi spălată la 40 °C. Datorită caracteristicii materialului, nu este recomandată uscarea în uscător sau călcatul. Avantajele produsului culori calde de toamnă și motive naturale design reversibil pentru două variante de aspect crep de bumbac moale și respirabil, fără necesitatea călcatului închidere practică cu fermoar certificat OEKO-TEX Standard 100 care garantează siguranța pentru sănătateSetul include: 1 buc. faţă de pernă 70 x 90 cm 1 buc. cearşaf de plapumă 140 x 200 cm
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Material | Bumbac, Creponat |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Imprimeu | Toamnă |
| Tip închidere | Fermoar |
| 4home | 4HOME |
| Călcare | Nu este recomandat să fie călcat |
| Dimensiuni cuvertură | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă | 70 x 90 cm |
| Închidere | Fermoal |
| Mărime | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Tip pat | Pat single |
| Uscător de rufe | Nu |
| Producător | 4Home |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Frumos design (80%)
- Nu necesită călcare (33%)
- Material plăcut (27%)
- Culori palide/triste (7%)
Recenzii ale utilizatorilor
Lenjerie de pat frumoasă.
Nu necesită călcare.
Foarte frumoasă lenjerie de pat, corespunde descrierii și fotografiilor, material plăcut, sper că va fi și suficient de rezistentă. Recomand.
Frumos.
Foarte frumos
Întotdeauna mulțumit











