Recomandăm
Lenjerie de pat bumbac creponat 4Home Pink illusion, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dimensiuni 140×200 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Culori frumoase/vii (39%)
- Material de calitate (35%)
- Culorile diferă față de prezentare (13%)
- Material aspru (4%)
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 142,99 RON
- 23.09.2025 - 142,99 RON
- 09.09.2025 - 114,39 RON
- 02.08.2025 - 142,99 RON
- 26.05.2025 - 139,99 RON
- 05.03.2025 - 119,99 RON
- 21.02.2025 - 99,99 RON
- 20.01.2025 - 85,99 RON
- 06.01.2025 - 92,99 RON
- 18.12.2024 - 93,99 RON
- 26.11.2024 - 102,99 RON
- 18.11.2024 - 110,99 RON
- 05.11.2024 - 102,99 RON
- 30.10.2024 - 92,99 RON
- 16.10.2024 - 81,99 RON
- 08.10.2024 - 79,99 RON
- 03.10.2024 - 91,99 RON
- 12.09.2024 - 102,99 RON
- 11.09.2024 - 81,99 RON
- 05.09.2024 - 91,99 RON
- 28.08.2024 - 112,99 RON
- 21.08.2024 - 99,99 RON
- 06.08.2024 - 121,99 RON
- 29.07.2024 - 109,99 RON
- 15.07.2024 - 121,99 RON
- 18.06.2024 - 145,99 RON
Descrierea produsului
Lenjeria de pat din bumbac crep Pink illusion de la marca 4Home este alegerea ideală pentru cei care caută o combinație între design modern și întreținere extrem de practică. Designul cu cercuri abstracte creează un efect vizual elegant și jucăuș, care va înviora perfect orice dormitor. Tonurile romantice de roz sunt echilibrate de griul neutru și negrul contrastant, datorită cărora lenjeria nu pare prea dulce, ci modernă și stilată. Materialul este 100% bumbac creponat, care este alegerea ideală pentru cei care doresc să aibă un pat frumos aranjat fără a fi nevoie să-l calce. Finisajul crep conferă țesăturii o structură ușoară și un aspect ondulat, care rămâne neschimbat chiar și după spălare. În plus, bumbacul asigură respirabilitate naturală , moliciune și un atingere plăcută, datorită cărora se poate dormi confortabil sub această lenjerie în orice anotimp. Dimensiunile standard de 140 x 200 cm pentru plapumă și 70 x 90 cm pentru pernă sunt potrivite pentru majoritatea lenjeriilor de pat obișnuite. Lenjeria de pat este concepută având în vedere practicitatea de zi cu zi. Închiderea cu fermoar permite schimbarea rapidă a saltelei și a pernei, menținându-le în același timp pe loc. Recomandăm spălarea lenjeriei la 40 °C. Produsul nu este potrivit pentru uscarea în uscător și nu trebuie călcat. Calitatea materialelor utilizate și siguranța lor pentru sănătate sunt confirmate de certificatul OEKO-TEX Standard 100, care garantează siguranța pentru contactul zilnic cu pielea. Principalele avantaje ale produsului: design modern cu model abstract în nuanțe de roz și gri 100% bumbac creponat pentru un somn confortabil și o întreținere ușoară tratament care nu necesită călcare, economisind timp și efort închidere cu fermoar pentru acoperire rapidă și sigură model pe ambele părți pentru un aspect uniform Conținutul pachetului: 1x cearșaf pentru plapumă 140 x 200 cm 1x față de pernă pernă 70 x 90 cm
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Material | Bumbac, Creponat |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Imprimeu | Buline |
| Tip închidere | Fermoar |
| 4home | 4HOME |
| Călcare | Nu este recomandat să fie călcat |
| Dimensiuni cuvertură | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă | 70 x 90 cm |
| Greutate | 120 g/m2 |
| Închidere | Fermoal |
| Mărime | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Tip pat | Pat single |
| Uscător de rufe | Nu |
| Producător | 4Home |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Culori frumoase/vii (39%)
- Material de calitate (35%)
- Are fermoar (13%)
- Culorile diferă față de prezentare (13%)
- Material aspru (4%)
- Culoare mai închisă decât în imagine (4%)
Recenzii ale utilizatorilor
Această lenjerie de pat din crepon este foarte frumoasă, are un design plăcut și culori frumoase. Deocamdată nu am despachetat-o și nu o folosim, așa că nu voi scrie despre calitate, aceasta urmează să fie văzută.
Lenjeria din bumbac creponat este mai frumoasă decât în fotografie, are culori mai intense.
Deocamdată neambalat și neutilizat.
Design frumos.
Deocamdată nimic.
Bumbac pur, modelul arată mai frumos în realitate decât în fotografie.
lungime prelungită și normală, material și culoare frumoase
mulțumire
Am ezitat mult timp în privința crepei, însă sunt extrem de mulțumită.
Lenjeria de pat are culori minunate, exact ca în fotografie.
Are un fermoar, ceea ce este absolut de top.











