







Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 37,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O lenjerie de pat elegantă, din bumbac, pentru cei care îndrăgesc stilul romantic. Combinația subtilă dintre fundalul alb cu nuanțe pastelate de roz, portocaliu, mentă și kaki va lăsa motivul original să iasă în evidență și va da un plus de confort dormitorului dvs. Pe scurt, un accesoriu perfect pentru vise romantice. Bumbacul 100% plăcut şi vă asigură un somn foarte liniștit. Lenjeria este identică pe ambele părți și se închide practic cu fermoar. Setul include: 1 buc. faţă de pernă 70 x 90 cm 1 buc. cearşaf de plapumă 140 x 220 cm
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Tip închidere | Fermoar |
| 4home | 4HOME |
| Călcare | Recomandăm călcarea la temperatură medie |
| Dimensiuni cuvertură | 140 x 220 cm |
| Dimensiuni pernă | 70 x 90 cm |
| Greutate | 115 g/m2 |
| Închidere | Fermoal |
| Mărime | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Tip pat | Pat single prelungit |
| Uscător de rufe | Da |
| Producător | 4Home |
