






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Decorați-vă dormitorul cu această lenjerie de pat practică, din bumbac creponat, cu design deosebit. O combinație elegantă de ornament floral de culoare albastră cu detalii de culoarea galbenă va evoca o atmosferă inconfundabilă de arhitectură portugheză. Va fi ca și cum ați adormi în cel mai de lux palat regal. Crepul din bumbac este practic și foarte ușor de întreținut, combinând moliciunea și confortul bumbacului cu tratamentul practic care nu necesită călcare. Lenjeria se închide cu fermoar și este identică pe ambele părți. Setul conține: 1x față de pernă 70 x 90 cm 1x cearșaf de pilotă 140 x 220 cm
| Lăţime: | 140 cm |
|---|
| Material | Bumbac, Creponat |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Imprimeu | Floral |
| Tip închidere | Fermoar |
| 4home | 4HOME |
| Călcare | Nu este recomandat să fie călcat |
| Dimensiuni cuvertură | 140 x 220 cm |
| Dimensiuni pernă | 70 x 90 cm |
| Închidere | Fermoal |
| Mărime | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Sezonul | Colecția de primăvară |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Tip pat | Pat single prelungit |
| Uscător de rufe | Nu |
| Producător | 4Home |
Recenzii ale utilizatorilor
Nu dezamăgește, dar nici nu impresionează. La această calitate puteți găsi un produs mai ieftin de la concurență.
Calitate medie
Preț ridicat
Probe frumos, nu necesită călcare.
