Recomandăm
Lenjerie pat pentru copii din bumbac Renforce Alfabet, 90 x 140 cm, 45 x 65 cm
-38 %29,99 RON47,99 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 29,99 RON
- 29.04.2026 - 29,99 RON
- 28.04.2026 - 31,99 RON
- 27.04.2026 - 33,99 RON
- 24.04.2026 - 35,99 RON
- 23.04.2026 - 37,99 RON
- 22.04.2026 - 40,99 RON
- 21.04.2026 - 43,99 RON
- 20.04.2026 - 47,99 RON
- 26.02.2026 - 40,99 RON
- 06.02.2026 - 45,99 RON
- 07.01.2026 - 46,99 RON
- 05.01.2026 - 54,49 RON
- 02.01.2026 - 53,99 RON
- 10.12.2025 - 46,99 RON
- 07.11.2025 - 51,99 RON
- 05.11.2025 - 49,49 RON
- 29.10.2025 - 51,99 RON
- 23.10.2025 - 53,99 RON
- 08.10.2025 - 51,99 RON
- 25.09.2025 - 53,99 RON
- 22.09.2025 - 51,99 RON
- 17.09.2025 - 41,59 RON
- 10.09.2025 - 45,19 RON
- 09.09.2025 - 44,79 RON
- 05.09.2025 - 55,99 RON
- 03.09.2025 - 54,49 RON
- 30.08.2025 - 55,99 RON
- 25.08.2025 - 55,49 RON
- 20.08.2025 - 53,99 RON
- 11.08.2025 - 55,99 RON
- 02.08.2025 - 47,59 RON
- 29.07.2025 - 46,74 RON
- 20.07.2025 - 54,99 RON
- 02.07.2025 - 51,49 RON
Descrierea produsului
Lenjeria de pat de calitate din bumbac Renforce, cu un motiv cromatic vesel, pentru un somn liniștit al copiilor. Lenjeria de pat albă cu buline este decorată cu litere în diferite culori cu motive de animale. Lenjeria de pat își va găsi utilizarea nu numai acasă, în pătuț, dar și la grădiniță. Setul include: 1x față de pernă 45 x 65 cm 1x cearșaf de plapumă 90 x 140 cm .
Dimensiuni
| Lăţime: | 90 cm |
|---|
Specificații
| Sortiment | Pentru pătuț |
|---|---|
| Tip închidere | Cu nasturi |
| Material | Bumbac |
| Motiv | Animale |
| Culoare | Alb |
| 4home | 4HOME |
| Dimensiuni cuvertură | 90 x 140 cm |
| Dimensiuni pernă | 45 x 65 cm |
| Închidere | Nasturi |
| Mărime | 90 x 140 cm, 45 x 65 cm |
| Spălare recomandată | 60 °C |
| Tip pat | Pat copii |
| Producător | 4-Home |






