Utilizator mulțumit
Fotoliul este stabil și confortabil. Îl recomand.
Scaunul pliabil cu brațe Happy Green Corfu este conceput nu numai pentru pescari, dar și pentru camperi, modeliști, și cabanieri. Construcția realizată din tuburi de oțel este foarte ușoară. Este acoperită cu poliester 600D cu acoperire din PVC. Datorită greutății sale ușoare, scaunul este ușor de pliat și transportat. Diametrul tuburilor: 19 mm, grosimea peretelui tuburilor: 0,9 mm.
| Lăţime: | 95 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Înălţime: | 109 cm |
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Greutate | 3 kg |
| Material | Cloth + metal |
| Sarcina | 100 kg |
| Producător | Happy Green |
Recenzii ale utilizatorilor
Fotoliul este stabil și confortabil. Îl recomand.