

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Rabalux pe care îl avem în stoc la prețul de 580.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 24V, 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 48 W |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2550 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | CIRCADO Rabalux |
| Producător | Rabalux |

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din cristal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu abajur, din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, în stil scandinav, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil rustic, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din plastic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc