Recomandăm
Covor lavabil rotund ø 120 cm Balinesia – douceur d'intérieur
Dimensiuni ⌀ 120 cm
177,64 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 177,64 RON
- 19.04.2026 - 177,64 RON
- 06.03.2026 - 169,14 RON
- 12.02.2026 - 187,05 RON
- 06.01.2026 - 198,99 RON
- 23.10.2025 - 169,14 RON
- 15.07.2025 - 195 RON
- 11.07.2025 - 168 RON
- 07.07.2025 - 195 RON
- 26.06.2025 - 165,75 RON
- 20.06.2025 - 166 RON
- 10.06.2025 - 165,75 RON
- 06.06.2025 - 166 RON
- 01.06.2025 - 165,75 RON
- 01.06.2025 - 195 RON
- 27.05.2025 - 165,75 RON
- 23.05.2025 - 166 RON
- 13.05.2025 - 165,75 RON
- 02.05.2025 - 175,5 RON
- 30.04.2025 - 195 RON
- 25.04.2025 - 166 RON
- 15.04.2025 - 195 RON
- 10.04.2025 - 168 RON
- 25.03.2025 - 195 RON
- 20.03.2025 - 168 RON
- 10.03.2025 - 195 RON
- 05.03.2025 - 168 RON
- 26.02.2025 - 195 RON
- 22.02.2025 - 168 RON
- 15.02.2025 - 195 RON
- 13.02.2025 - 168 RON
- 11.02.2025 - 195 RON
- 04.02.2025 - 168 RON
- 03.02.2025 - 195 RON
- 17.01.2025 - 152,1 RON
- 28.11.2024 - 156 RON
- 14.11.2024 - 165,7 RON
- 06.11.2024 - 175,7 RON
- 01.11.2024 - 166 RON
- 30.10.2024 - 195 RON
- 29.10.2024 - 166 RON
- 29.10.2024 - 160 RON
- 29.10.2024 - 166 RON
- 29.10.2024 - 160 RON
- 28.10.2024 - 166 RON
- 28.10.2024 - 160 RON
- 28.10.2024 - 166 RON
- 28.10.2024 - 160 RON
- 27.10.2024 - 166 RON
- 27.10.2024 - 160 RON
- 21.10.2024 - 195 RON
- 16.10.2024 - 166 RON
- 08.10.2024 - 195 RON
- 06.10.2024 - 166 RON
Descrierea produsului
Covor lavabil rotund ø 120 cm Balinesia – douceur d'intérieur
Dimensiuni
| Diametru: | 120 cm |
|---|
Specificații
| Formă | Rotundă |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Floral |
| Produs în | IN |
| Compoziție și tip de material | Bumbac/poliester |
| Grosime | 0.5 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Greutate | 1.83 kg |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Bouclé |
| Seria | Balinesia |
| Model | Floral |
| Design | Scandinav/boho |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Lavabil |
| Îngrijire | Spălare la 40°c/spălare la mașina de spălat/nu se calcă |
| Material partea din spate | Nailon/viscoză/bumbac/poliester |
| Compoziție țesătură | 2% amestec de fibre/7% nailon/48% poliester/7% vâscoză/36% bumbac |
| Producător | Douceur d'intérieur |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
103,99 RON131,19 RON
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru





















