




Suport pentru prosoape alb din oțel Hella – Wenko
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Material specific | Oțel |
| Material | Metal |
| Greutate | 1.58 kg |
| Înălțime | 79 cm |
| Lățime | 41 cm |
| Seria | Hella |
| Calitate | Special Week 3/Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Wenko |
Recenzii ale utilizatorilor
Simplu și bun

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

26×17×17 cm, cu capac, diametru

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Din metal

160×230 cm, unicolor, dreptunghiular
Livrare gratuită
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

140×200 cm, cu fir scurt, dreptunghiular

Pentru alimente, set de, din sticlă