




Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 253,88 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Spălatul geamurilor se numără printre activitățile tale preferate? Așa credeam și noi, dar cum ar fi să faci totul mai ușor cu aspiratorul de geamuri LEIFHEIT , care le lasă lustruite și fără pete? Pe lângă ferestre, lama de cauciuc lungă de 28 cm se ocupă și de oglinzi, dușuri și gresie. În timp ce designul compact al corpului asigură manevrare ușoară , deschiderea mare a rezervorului asigură o golire și o curățare facilă. Are o autonomie de aproximativ 35 de minute cu o singură încărcare, specificată de senzorul de așteptare încorporat. Setul include, de asemenea, un mop cu două fețe și un stâlp lung de 43 cm, datorită cărora poți spăla ferestrele înalte sau serele cu o vedere de ansamblu.
| Produs în | CZ |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Greutate | 1.4 kg |
| Înălțime | 47.5 cm |
| Lățime | 10 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Calitate | Special Week 2/Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Culoare | Alb/verde |
| Producător | LEIFHEIT |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Ajută foarte mult la obținerea curățiri geamurilor.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Este foarte bun sper să mă țină mai mult. Este al 4 produs identic care îl comand
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Produsul este în regulă.
Sunt mulțumit de aparatul de spălat, îmi îndeplinește așteptările. ;)
Sunt mulțumit de produs, corespunde așteptărilor mele. ;)

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

26×17×17 cm, cu capac, diametru

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Din metal

Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Suporturi pentru prosoape, din metal

51×39×43 cm, din lemn, diametru

Diametru