





Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 230,3 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Material specific | Oțel inoxidabil |
| Material | Metal |
| Greutate | 2.04 kg |
| Înălțime | 80 cm |
| Lățime | 46 cm |
| Seria | Rivalta |
| Calitate | Basic/Special Week 3 |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Produsele achiziționate au dimensiuni (respectiv înălțimea) neadecvate unei băi. Este și greșeala mea pentru că nu am măsurat înainte. Și având in vedere că am cumpărat 2 suporți prosoape...și insatisfacția este dublă...
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
PRODUS DE DESIGN, DAR DE CALITATE SLABĂ
Este util dacă nu dorești cuie în pereții de la baie. Atenție produsul a venit incomplet iar cu livratorul DPD se lucrează foarte greu
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Da
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Calitativ
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

Freestanding
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
De perete

De perete, lăţime, înălţime

De perete, lăţime, înălţime

De perete
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete

De perete



Cu ventuză, de perete

De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

De perete

De perete

De perete



De perete

De perete

De perete

De perete


De perete

De perete

De perete


De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

Freestanding, diametru

Diametru

8×8×48 cm, suspendat, diametru

Pentru noptiere, cu întrerupător