




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Îmbunătățiți experiențele de gaming, filme și muzică cu iluminatul inteligent dinamic Govee DreamView T2. Tehnologia RGBICW poate afișa până la 57 de culori simultan dintr-o paletă totală de 16 milioane de culori, cu intensitate reglabilă între 1-100%. RGB - 16 milioane de culori, până la 11 moduri ritmice pentru muzică. Datorită tehnologiei Govee DreamView Sync, puteți sincroniza lumina TV cu până la 7 dispozitive Govee suplimentare. Bucurați-vă de sincronizarea culorilor fără întârziere, fără a avea nevoie de cablu HDMI sau de limitările serviciilor de streaming. Cu microfonul încorporat, benzile luminoase se sincronizează perfect cu muzica sau sunetele ambientale emise de TV-ul sau PC-ul dvs. în timpul vizionării filmelor sau jocurilor. O îmbunătățire esențială este proiecția prin replicarea imaginii de pe ecranul TV folosind camera. Modulul Wi-Fi este integrat în cameră, doar camera este conectată la unitatea de control. Gestionați cu ușurință setările de culoare și intensitate a luminii prin aplicația Govee Home (compatibilă cu iOS și Android) sau prin unitatea de control inclusă. Accesați funcții precum temporizator, culori DIY, modul video, sincronizare muzicală și moduri de scenă. Cei care iubesc culorile multiple vor aprecia funcția de control segmentat al culorilor oferită de tehnologia RGBIC. Personalizați culoarea fiecărei secțiuni a benzii pentru a crea un iluminat unic, perfect adaptat gusturilor, preferințelor și stării dvs. de spirit. Benzile LED se montează pe partea din spate a televizoarelor sau monitoarelor cu diagonala între 55-65 inch (nu este optimizat pentru televizoare curbate). În pachet sunt incluse 4 benzi conectate (se fixează cu benzi adezive 3M pe spatele TV-ului sau monitorului). Luminile sunt compatibile cu asistenții Alexa, Google Assistant și Siri. Conectivitate: Bluetooth + Wi-Fi. Conținut pachet: 1x bandă LED, 1x adaptor, 1x unitate de control, 1x cameră, benzi adezive 3M pentru instalare, autocolante de calibrare.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Funcție | Control la distanță/Control prin telefon/Iluminat inteligent |
| Echivalent cu un bec convențional | 45 W |
| Flux luminos total | 612 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Grad de protecție ip | IP67 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Loc | Cameră de zi/Cameră de lucru |
| Series | SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee |
| Producător | Govee |

Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 24V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită