




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafoniera Immax NEO CANTO din gama de corpuri de iluminat CANTO este un produs dedicat utilizatorilor exigenți care caută soluții de iluminat moderne și minimaliste pentru spațiul interior. Funcțiile inteligente ale produsului îi scoate în evidență caracterul unic. Sursă de lumină principală poate fi ajustată în funcție activitatea curentă, iar nuanța de alb aleasă conferă de fiecare dată o atmosferă diferită încăperii. Funcție de reglare lentă a luminozității. Chiar și de la distanță, produsul ajustă la crearea unei atmosfere luminoase potrivite pentru o anumită situație. Produsul poate fi controlat vocal prin iOS, Android, Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri și prin TUYA, LIDL și Philips Hue. Dispozitivul Immax NEO SMART BRIDGE Immax NEO trebuie să fie achiziționat împreună cu corpul de iluminat. Pentru a beneficia din plin de toate funcțiile, trebuie cumpărat dispozitivul IMMAX NEO SMART BRIDGE. Controlul este asigurat de aplicația mobilă de ultimă generație. Immax NEO funcționează pe platforma globală Tuya, care integrează toate dispozitivele într-o singură unitate controlabilă. Pe lângă produse de iluminat și multe alte accesorii, aceasta poate controla și produsele de securitate, cum ar fi alarmele, camerele și diferiți senzori de securitate. Aplicația este compatibilă cu limba setată pe telefonul mobil.
| Smart | Da |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 60 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 290 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Flux luminos total | 4200 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 86 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 60 W |
| Stil | Altele |
| Series | CANTO Immax neo |
| Producător | Immax Neo |





Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită



Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită








Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc



Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc


Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
