










Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 293,92 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Datorită sistemului inovator de aspirare electrică a apei, aspiratorul este potrivit pentru ferestrele clasice și de acoperiș, oglinzi, cabine de duș sau gresie. Este echipat cu un senzor de așteptare pentru o durată maximă a bateriei (35 de minute) și o deschidere mare a rezervorului pentru o golire ușoară și o curățare confortabilă. Conținutul pachetului: racletă din cauciuc: 28 cm; ștergător de parbriz: 43 cm; măturător de geamuri ; duză de aspirare: 17 cm; adaptor de încărcare .
| Produs în | CZ |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Putere energetică | 5 W |
| Greutate | 1.2 kg |
| Înălțime | 47.5 cm |
| Lățime | 10 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Calitate | Special Week 2/Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Culoare | Verde |
| Producător | LEIFHEIT |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Ok
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
L-am folosit la șters ferestre , chiar și-a făcut bine treabă!! Prețul este chiar foarte bun!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
foarte bun.
Usureaza mult activit.de curatare a suprafetelor lucioase, rezultat grozav.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Este ușor de manevrat și poate fi așezat vertical între două utilizări. Accesoriile suplimentare sunt, de asemenea, excelente.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Freestanding, de masă, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Diametru

92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

40×40 cm, decorativă, cu pene

160×235 cm, - de joacă, clasic

60×44×29 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac