Recomandăm
Covor Universal Mesina Mustard, 160 x 230 cm, gri
Dimensiuni 160×230 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Frumos / design plăcut (86%)
- Moale și plăcut la atingere (55%)
- Culoare mai deschisă decât în poze (24%)
- Miros chimic la început (2%)
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 661 RON
- 01.11.2025 - 661 RON
- 01.11.2025 - 803,25 RON
- 09.10.2025 - 756 RON
- 08.10.2025 - 719 RON
- 01.10.2025 - 674 RON
- 28.09.2025 - 629 RON
- 10.03.2025 - 839 RON
- 05.03.2025 - 722 RON
- 26.02.2025 - 839 RON
- 22.02.2025 - 722 RON
- 15.02.2025 - 839 RON
- 13.02.2025 - 722 RON
- 03.02.2025 - 839 RON
- 03.02.2025 - 799 RON
- 02.12.2024 - 644 RON
- 14.11.2024 - 679,1 RON
- 06.11.2024 - 684,5 RON
- 01.11.2024 - 604 RON
- 01.11.2024 - 799 RON
- 01.10.2024 - 639 RON
- 17.09.2024 - 604 RON
- 13.09.2024 - 679 RON
- 04.09.2024 - 799 RON
- 14.08.2024 - 604 RON
- 01.08.2024 - 799 RON
- 28.07.2024 - 679 RON
- 16.07.2024 - 799 RON
- 12.07.2024 - 679 RON
- 26.06.2024 - 799 RON
- 25.06.2024 - 639 RON
Descrierea produsului
Protejează-ți atât picioarele, cât și podeaua, cu aceste covoare practice și pline de imaginație. Astfel, eviți „sindromul picioarelor înghețate”, cât și zgârierea mult-iubitului tău parchet. Cum? Cu această piesă, de la brandul Universal. De ce să ai covoare în casă? Casa ta are o podea neobișnuit de rece? Un covor va crește temperatura cu 2 °C. Astfel, te va ajuta să reduci costurile cu încălzirea. Unele dintre covoarele Universal sunt antistatice. Asta înseamnă că îți va fi mult mai ușor să aspiri firmiturile sau părul de animale.
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă/poliester |
| Înălțime fir | 13 mm |
| Grosime | 1.6 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Greutate | 9.4 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute/margini întărite |
| Tipul de fire | Tăietură (combinat) |
| Seria | Mesina |
| Model | Abstract |
| Design | Modern/industrial |
| Calitate | Extra/Back To School |
| Densitate | 649000 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Înaltă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea/antialergic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată/doar curățare profesională |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 65% poliester/35% polipropilenă |
| Producător | Universal |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Frumos / design plăcut (86%)
- Moale și plăcut la atingere (55%)
- Calitate bună / material bun (45%)
- Culoare mai deschisă decât în poze (24%)
- Miros chimic la început (2%)
- Calitate medie (ocazional) (2%)
Recenzii ale utilizatorilor
Covor frumos, în poza pare mai închis, dar totuși este super. 👍
Covor frumos, moale și foarte plăcut.
Covor minunat din material de calitate.
produsul corespunde imaginii, este foarte plăcut la atingere și nu se văd deloc murdării pe el
Produs frumos, cu o textură plăcută la atingere, de calitate.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Covorașe de baie bej 2 buc. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cm, antiderapante, de baie

Covoraș de baie bej din diatomit 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cm, antiderapante, de baie

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru





















