Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 211,64 RON
- 19.04.2026 - 211,64 RON
- 19.03.2026 - 215,78 RON
- 14.02.2026 - 204,84 RON
- 14.02.2026 - 240,99 RON
- 15.12.2025 - 204,13 RON
- 01.11.2025 - 190,78 RON
- 27.10.2025 - 198,01 RON
- 25.10.2025 - 207,25 RON
- 23.10.2025 - 240,99 RON
- 26.06.2025 - 201,45 RON
- 20.06.2025 - 201 RON
- 10.06.2025 - 201,45 RON
- 06.06.2025 - 201 RON
- 01.06.2025 - 201,45 RON
- 01.06.2025 - 237 RON
- 27.05.2025 - 200,69 RON
- 23.05.2025 - 201 RON
- 13.05.2025 - 218,7 RON
- 09.05.2025 - 221,1 RON
- 30.04.2025 - 243 RON
- 25.04.2025 - 207 RON
- 15.04.2025 - 243 RON
- 10.04.2025 - 209 RON
- 27.03.2025 - 243 RON
- 25.03.2025 - 237 RON
- 20.03.2025 - 204 RON
- 10.03.2025 - 237 RON
- 05.03.2025 - 204 RON
- 26.02.2025 - 237 RON
- 22.02.2025 - 204 RON
- 15.02.2025 - 237 RON
- 13.02.2025 - 204 RON
- 11.02.2025 - 237 RON
- 17.01.2025 - 209 RON
- 10.12.2024 - 237 RON
- 06.12.2024 - 201 RON
- 05.12.2024 - 237 RON
- 04.12.2024 - 178 RON
- 03.12.2024 - 237 RON
- 14.11.2024 - 201,4 RON
- 11.11.2024 - 207,8 RON
- 22.10.2024 - 199 RON
- 08.10.2024 - 237 RON
- 04.10.2024 - 201 RON
- 01.10.2024 - 237 RON
- 27.09.2024 - 201 RON
- 17.09.2024 - 237 RON
- 15.09.2024 - 201 RON
- 11.06.2024 - 237 RON
Descrierea produsului
Covor 80x150 cm – Mila Home
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 150 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Motiv | Abstract |
| Stil | Modern |
| Material | Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu, Fir scurt |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Poliester |
| Grosime | 0.4 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Greutate | 0.8 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de finisaj | Lucios/print digital |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu franjuri |
| Seria | Unique |
| Model | Geometric |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra/Special Week |
| Densitate | 1900 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Antiderapant/lavabil/adecvat pentru încălzire prin podea/potrivit pentru aspirator robot/antialergic |
| Îngrijire | Nu se albește chimic/spălare la 30°c/spălare la mașina de spălat/a se aspira frecvent/nu se calcă |
| Material partea din spate | Cauciuc |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Culoare | Multicolor |
| Producător | Mila Home |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Îmi place.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Imprimeul covorului nu corespunde cu fotografia. Privit de aproape, imprimeul este cumva "estompat".
Covor grozav, design frumos, atunci când lumina cade pe el are reflexii superbe.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, de interior

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Covor bej din lână 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular
Livrare gratuită
Covor bej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, de interior, din material sintetic

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Covor Universal Moar Hakuna, 160 x 230 cm
160×230 cm, dreptunghiular, în stil rustic

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită























