Recomandăm
Fotoliu Cotto, albastru
Dimensiuni 99×76 cm
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 879 RON
- 01.10.2025 - 879 RON
- 18.10.2024 - 1.009 RON
- 14.06.2024 - 1.190 RON
Descrierea produsului
Fotoliu CottoCaracteristici principaleMaterial tapițerie: stofăÎnălțime totală: 99 cmAdâncime totală: 76 cmÎnălțimea spătarului: 56 cmAdâncimea șezutului: 47 cmLățimea șezutului: 46 cmÎnălțimea șezutului: 43 cmCapacitate portantă: 120 kgTip: fotoliu lobbyGaranție: 5 aniFotoliul Cotto oferă un echilibru ideal între confort și stil pentru spațiile de lounge sau zonele de așteptare. Cu o tapițerie din stofă durabilă și o structură bine proporționată, acest fotoliu asigură o susținere optimă datorită înălțimii spătarului și adâncimii șezutului bine gândite.Designul său elegant, combinat cu picioare solide din lemn, îl face potrivit pentru diverse tipuri de decor, adăugând un aer plăcut și relaxant încăperii. Capacitatea portantă de până la 120 kg îl face o alegere sigură și stabilă pentru utilizarea zilnică.Confort pe termen lungCu o garanție de 5 ani, Fotoliul Cotto este o investiție pe termen lung în confortul și estetica spațiului tău. Nu este extensibil, dar forma sa ergonomic proiectată asigură o poziție confortabilă și relaxantă la fiecare utilizare.Adaugă Fotoliul Cotto în zona ta de lounge pentru a crea un ambient primitor și modern. Alege calitatea și confortul pentru momentele tale de relaxare!
Dimensiuni
| Adâncime: | 76 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 99 cm |
Specificații
| Tip | Fotolii pentru TV |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Material | Stofă |
| Stil | Modern |
| Cu picioare | Da |
| Garanție | 5 ani |
| Înălțime | 99 cm |
| Înălțimea spătarului | 56 cm |
| Adâncimea șezutului | 47 cm |
| Capacitate portantă | 120 kg |
| Extensibil | Nu |
| Înălțimea șezutului | 43 cm |
| Lățimea șezutului | 46 cm |
| Materialul tapițeriei | Stofă |
| Tip de fotoliu | Lobby |
Cele mai bune produse de la rauman24.ro

Litera economică din lemn A, maro deschis
82×55 cm
În stoc
Măsuță de cafea Ingenio, stejar artisan
42×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de bucaterie Denver, marmura
73×80 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
Pat Tuan 90 x 200 cm, alb
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pat Tuan 90 x 200 cm, gri
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Fotoliu de birou Relax, maro
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Fotoliu de birou Relax 2, gri
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Pelor, galben/negru
86×53×48 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Justin, bej/nuc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare 58 x 38 x 34,2 cm, neagra
34×38×58 cm
În stoc
Scaun copii Timmy, turcoaz/negru
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,9 x 21 cm, compartimentari, negru
21×32×52 cm
În stoc
Masa de cafea Nea, nuc închis
52×110 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,7 x 12,5 cm, compartimentari, negru
12×32×52 cm
În stoc
Scaun de bucaterie Tiffany, maro închis
95×59×43 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grătar de podea din oțel 25 x 100 x 3 cm, argintiu
În stoc
Masa de cafea Medea, stejar sonoma / alb
50×90 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Dulap superior Vento GO-60/36, alb
36×60 cm, din lemn, în stil modern
În stoc






































