Fotoliu de birou Orbit, alb
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 879 RON
- 06.02.2026 - 879 RON
- 02.02.2026 - 1.290 RON
- 31.01.2026 - 1.090 RON
- 30.01.2026 - 1.190 RON
- 27.11.2025 - 1.290 RON
- 26.11.2025 - 609 RON
- 17.10.2025 - 509 RON
- 10.10.2025 - 559 RON
- 03.10.2025 - 579 RON
- 01.10.2025 - 609 RON
- 31.03.2025 - 1.190 RON
- 14.06.2024 - 1.090 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Fotoliu de birou OrbitCaracteristici principaleÎnălțime reglabilă între 111 cm și 121 cmCapacitate portantă de până la 135 kgMecanism de înclinare cu blocarea pozițieiSpătar cu înălțime extinsă de 72 cmBrațe fixe, reglabile pe înălțimeMaterial tapițerie: pieleDurata recomandată de ședere: până la 8 ore pe ziRoți universale pentru mobilitate ușoarăGaranție: 5 aniFotoliul de birou Orbit este alegerea ideală pentru un birou modern, oferind confort și funcționalitate. Cu un spătar înalt și un șezut bine căptușit, asigură suport ergonomic pe durata întregii zile, fiind recomandat pentru ședere până la 8 ore. Materialul din piele adaugă un plus de eleganță și durabilitate.Datorită mecanismului de înclinare cu blocarea poziției, puteți ajusta cu ușurință poziția spătarului pentru un confort personalizat. Reglarea înălțimii scaunului și a brațelor fixe, dar ajustabile pe verticală, asigură o poziție corectă și sănătoasă în timpul muncii.Confort și durabilitate pentru biroul tăuCu un design ergonomic și materiale de calitate, fotoliul Orbit suportă până la 135 kg și beneficiază de o garanție de 5 ani, asigurând o investiție durabilă. Roțile universale permit mobilitatea facilă în spațiul de lucru, iar baza robustă din plastic oferă stabilitate.Alege Fotoliul de birou Orbit pentru a-ți transforma momentele de lucru în experiențe confortabile și plăcute! Comandă acum și bucură-te de un plus de confort la birou.
Specificații
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Garanție | 5 ani |
| Lățime | 62 cm |
| Înălțimea spătarului | 72 cm |
| Tip de scaun sau fotoliu | Pentru birou |
| Adâncimea șezutului | 50 cm |
| Blocarea poziției | Da |
| Brațe | Ficși |
| Capacitate portantă | 135 kg |
| Durata de ședere recomandată | Până la 8 ore pe zi |
| Grosimea șezutului | 8 cm |
| Înălțime maximă | 121 cm |
| Înălțime minima | 111 cm |
| Înălțime reglabila | Da |
| Înălțimea maximă a brațelor | 23 cm |
| Înălțimea maximă a brațelor de la sol | 78 cm |
| Înălțimea maximă a șezutului | 55 cm |
| Înălțimea minimă a brațelor | 23 cm |
| Înălțimea minimă a brațelor de la sol | 68 cm |
| Înălțimea minimă a șezutului | 45 cm |
| Interval de reglare a înălțimii scaunului | 10 cm |
| Lățimea brațului | 7 cm |
| Lățimea șezutului | 52 cm |
| Material de baza scaunului | Plastic |
| Materialul tapițeriei | Piele |
| Mecanismul scaunului | Mecanism de înclinare |
| Spătar cu înălțime extinsă | Da |
| Tip de roți | Universale |
Produse similare

vidaXL Scaun de relaxare, alb crem, catifea
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
sau 3 de 866 RON ori
Scaun directorial HAVANA, Alb piele ecologica
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Scaun ergonomic, spatar mesh, inaltime reglabila, spatar inalt, Alb
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
HC547N Scaun alb cu bază aurie
Rotativ, cu roți gumate, din piele ecologică
Livrare în peste 1 zi
RESIGILAT- Scaun Directorial cu Masaj, Telecomanda, SIB 7304M, Material textil, Alb
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
În stocLivrare gratuită
RESIGILAT - Scaun ergonomic de lucru din mesh OFF 650 negru
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
Scaun directorial, Rezistent 150 kg, Sezut cu Arcuri Metalice și Spumă, inaltime reglabila, Alb
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
În stocLivrare gratuită
RESIGILAT- Scaun Directorial cu Masaj, Telecomanda, Piele Ecologica, SIB 7304M, Crem
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
vidaXL Fotoliu de birou rabatabil, alb, piele ecologică
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
HR280N Scaun Crem Boucle cu Bază Neagră
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
HC1015NP Scaun Alb
Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
Livrare în peste 1 zi
Scaun Directorial cu Masaj, Telecomanda, Piele PU, Crem
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
În stocLivrare gratuită
vidaXL Scaun pivotant pentru birou, gri deschis, catifea
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Scaun birou, inaltime reglabila, baza metalica fixa, Alb
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
HR212CROSS ZIC-ZAC Scaun Alb cu Bază Aurie
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
HR280W Scaun Gri Boucle cu Bază Neagră
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
RESIGILAT- Scaun directorial, Rezistent 150 kg, Sezut cu Arcuri Metalice și Spumă, inaltime reglabila, piele ecologica, Alb
Rotativ, cu roți din plastic, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
vidaXL Scaun de birou reglabil în înălțime, alb, plasă și textil
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
HR831N Scaun Piele Ecologica Alb cu Bază Neagră
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
HR212CROSS Scaun Crem Boucle cu Bază Aurie
Livrare în peste 1 zi
Scaun de birou DINA, max. 120 kg, bej/alb SongmicsHome
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stoc
vidaXL Scaun de birou pivotant, crem, material textil
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
vidaXL Scaun pivotant Alb 63 x 75 x 76 cm PU
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
HC802N Scaun Alb din Piele Ecologica cu Bază Neagră
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
Scaun directorial, buretare generoasa, functie inclinare, piele ecologica, Crem
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
vidaXL Fotoliu de birou rabatabil cu masaj, crem, piele ecologică
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
HR150N Scaun Alb din Catifea Reiată cu Bază Cromata
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
vidaXL Scaun de birou pivotant, galben muștar, material textil
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
HR1054N Scaun Latte Catifea
Ergonomic, rotativ, cu roți gumate
Livrare în peste 1 zi
vidaXL Scaun de birou pivotant, crem, material textil
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuită
HR212CROSS ZIC-ZAC Scaun Alb
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Livrare în peste 1 zi
vidaXL Fotoliu de birou rabatabil cu masaj, crem, piele ecologică
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la rauman24.ro

Litera economică din lemn A, maro deschis
82×55 cm
În stoc
Măsuță de cafea Ingenio, stejar artisan
42×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de bucaterie Denver, marmura
73×80 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
Pat Tuan 90 x 200 cm, alb
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pat Tuan 90 x 200 cm, gri
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Fotoliu de birou Relax, maro
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Fotoliu de birou Relax 2, gri
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Justin, bej/nuc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Pelor, galben/negru
86×53×48 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Scaun copii Timmy, turcoaz/negru
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare 58 x 38 x 34,2 cm, neagra
34×38×58 cm
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,9 x 21 cm, compartimentari, negru
21×32×52 cm
În stoc
Masa de cafea Nea - patrata, nuc inchis
52×60 cm, pătrată, mată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Dulap superior Vento GO-60/36, alb
36×60 cm, din lemn, în stil modern
În stoc
Scaun de birou Rex, negru
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 17 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Paola, marmura/aur
Rotundă, în stil modern, mată
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Kvadro, nuc inchis
53×110 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Scaun TV pliabil Jordan, bej
106×71 cm, extensibil, pentru TV
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc


