Recomandăm
Scaun de bucaterie Adel, gri/lemn natural
Dimensiuni 90×59×49 cm
Istoricul prețurilor
- 01.06.2026 - 409 RON
- 18.10.2024 - 409 RON
- 14.06.2024 - 489 RON
Descrierea produsului
Scaunul de sufragerie Adel este o alegere excelentă pentru bucătăriile sau sălile de mese moderne. Vă va impresiona în mod deosebit prin manopera sa elegantă și, prin urmare, îl recomandăm și pentru interioarele restaurantelor, hotelurilor sau cafenelelor. Scaunul este echipat cu un < strong>construcție stabilăsub formă de patru picioare care sunt realizate din metal solid. Scaunul și spătarul sunt tapițate cu piele ecologică plăcută și asigură astfel o ședere confortabilă. Scaunul de sufragerie Adel are o capacitate de încărcare de până la 100 kg și este disponibil in 2 versiuni de culoare < /strong>. În culoarea gri și crem. Principalele avantaje ale Adel scaun < /h2> Scaunul de sufragerie se potrivește în spațiile moderne Picioarele metalice asigură o stabilitate excelentă Ședere plăcută datorită tapițeriei din piele ecologică < li>Livrăm scaunul în 2 versiuni de culoare Scaun de sufragerie Adel < div class= "block_break">
Dimensiuni
| Lăţime: | 59 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 49 cm |
| Înălţime: | 90 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material șezut | Piele ecologică |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Garanție | 5 ani |
| Lățime | 59 cm |
| Înălțime | 90 cm |
| Înălțimea spătarului | 43 cm |
| Stivuibil | Nu |
| Adâncimea șezutului | 42 cm |
| Capacitate portantă | 100 kg |
| Înălțimea șezutului | 47 cm |
| Lățimea șezutului | 45 cm |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Materialul șezutului | Piele |
Cele mai bune produse de la rauman24.ro

Litera economică din lemn A, maro deschis
82×55 cm
În stoc
Măsuță de cafea Ingenio, stejar artisan
42×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de bucaterie Denver, marmura
73×80 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
Pat Tuan 90 x 200 cm, gri
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pat Tuan 90 x 200 cm, alb
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Fotoliu de birou Relax, maro
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Justin, bej/nuc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Fotoliu de birou Relax 2, gri
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Pelor, galben/negru
86×53×48 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Scaun copii Timmy, turcoaz/negru
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Amalia, gri/argintiu
97×60×42 cm, în stil modern, din piele ecologică
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Tiffany, maro închis
95×59×43 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare 58 x 38 x 34,2 cm, neagra
34×38×58 cm
În stoc
Masa de cafea Nea - patrata, nuc inchis
52×60 cm, pătrată, mată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Jaxon, nuc inchis
50×60 cm, rotundă, pătrată
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Paola, marmura/aur
Rotundă, în stil modern, mată
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Grătar de podea din oțel 25 x 100 x 3 cm, argintiu
În stoc
Scaun de birou Rex, negru
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 13 e-shop-uri
În stoc























