Recomandăm
Scaun de bucaterie Elen, gri/negru
Dimensiuni 86×54×45 cm
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 409 RON
- 31.03.2025 - 409 RON
- 14.06.2024 - 369 RON
Descrierea produsului
Scaun de bucătărie ElenCaracteristici principaleLățime: 54 cmAdâncime: 45 cmÎnălțime totală: 86 cmÎnălțimea spătarului: 35 cmDimensiuni șezut: 45 cm lățime x 38 cm adâncime x 51 cm înălțimeMaterial picioare: metalMaterial șezut: stofăGaranție: 5 aniNu este stivuibilScaunul de bucătărie Elen este o alegere ideală pentru cei care caută un model confortabil și durabil. Cu o înălțime ergonomică a șezutului și un spătar bine proporționat, oferă un suport plăcut pentru perioade lungi de ședere. Picioarele din metal asigură o stabilitate și rezistență remarcabilă în timp.Materialul din stofă al șezutului adaugă un plus de confort și un aspect elegant, potrivindu-se ușor în diverse stiluri de decor interior. Garanția extinsă de 5 ani reflectă încrederea în calitatea și durabilitatea produsului.Design și funcționalitateDeși nu este stivuibil, scaunul Elen impresionează prin forma sa simplă și modernă, fiind potrivit pentru orice bucătărie sau zonă de luat masa. Este un scaun practic și comod, care combină peisajul estetic plăcut cu funcționalitatea zilnică.Alege scaunul de bucătărie Elen pentru un upgrade elegant și confortabil în spațiul tău de luat masa!
Dimensiuni
| Lăţime: | 54 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Înălţime: | 86 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Proprietăți | Stivuibile |
| Garanție | 5 ani |
| Lățime | 54 cm |
| Înălțime | 86 cm |
| Înălțimea spătarului | 35 cm |
| Stivuibil | Nu |
| Adâncimea șezutului | 38 cm |
| Înălțimea șezutului | 51 cm |
| Lățimea șezutului | 45 cm |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Materialul șezutului | Stofă |
Cele mai bune produse de la rauman24.ro

Litera economică din lemn A, maro deschis
82×55 cm
În stoc
Măsuță de cafea Ingenio, stejar artisan
42×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de bucaterie Denver, marmura
73×80 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
Pat Tuan 90 x 200 cm, alb
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pat Tuan 90 x 200 cm, gri
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Fotoliu de birou Relax, maro
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Fotoliu de birou Relax 2, gri
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Pelor, galben/negru
86×53×48 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Justin, bej/nuc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare 58 x 38 x 34,2 cm, neagra
34×38×58 cm
În stoc
Scaun copii Timmy, turcoaz/negru
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,9 x 21 cm, compartimentari, negru
21×32×52 cm
În stoc
Masa de cafea Nea, nuc închis
52×110 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,7 x 12,5 cm, compartimentari, negru
12×32×52 cm
În stoc
Scaun de bucaterie Tiffany, maro închis
95×59×43 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grătar de podea din oțel 25 x 100 x 3 cm, argintiu
În stoc
Masa de cafea Nea - patrata, nuc inchis
52×60 cm, pătrată, mată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Dulap superior Vento GO-60/36, alb
36×60 cm, din lemn, în stil modern
În stoc






















