Recomandăm
Scaun de bucaterie Pelor, albastru/negru
Dimensiuni 86×53×48 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 439 RON
- 05.01.2026 - 439 RON
- 03.01.2026 - 389 RON
- 29.12.2025 - 439 RON
- 27.12.2025 - 389 RON
- 22.12.2025 - 439 RON
- 20.12.2025 - 389 RON
- 15.12.2025 - 439 RON
- 13.12.2025 - 389 RON
- 08.12.2025 - 439 RON
- 06.12.2025 - 389 RON
- 02.12.2025 - 439 RON
- 29.11.2025 - 389 RON
- 27.11.2025 - 439 RON
- 26.11.2025 - 309 RON
- 01.10.2025 - 239 RON
- 18.10.2024 - 309 RON
- 14.06.2024 - 369 RON
Descrierea produsului
Scaun de bucătărie PelorCaracteristici principaleDimensiuni: lățime 53 cm, adâncime 48 cm, înălțime 86 cmÎnălțimea șezutului: 50 cmAdâncimea șezutului: 40 cm, lățimea șezutului: 48 cmCapacitate portantă: 100 kgMaterial picioare: metalMaterial șezut: stofăDurabilitate garantată 5 aniSpătar confortabil cu înălțimea de 36 cmNu este stivuibilScaunul de bucătărie Pelor oferă un plus de confort și stil pentru orice spațiu de luat masa. Designul său ergonomic și spătarul bine conturat asigură o poziție confortabilă pe durata mesei, iar materialele de calitate garantate pentru 5 ani asigură durabilitate.Picioarele metalice îi conferă stabilitate și rezistență, suportând o greutate de până la 100 kg. Acest scaun este ideal pentru cei care caută o combinație între eleganță și robustete, fiind potrivit pentru utilizare zilnică în bucătării sau săli de mese.Alege Pelor pentru un plus de confort și stilCu un șezut tapițat din stofă și o construcție solidă, Pelor va completa cu succes orice amenajare interioară, oferind în același timp o experiență plăcută la masă. Descoperă acum confortul și calitatea cu scaunul de bucătărie Pelor!
Dimensiuni
| Lăţime: | 53 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 48 cm |
| Înălţime: | 86 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Metal |
| Culoare | Albastru |
| Garanție | 5 ani |
| Lățime | 53 cm |
| Înălțime | 86 cm |
| Înălțimea spătarului | 36 cm |
| Stivuibil | Nu |
| Adâncimea șezutului | 40 cm |
| Capacitate portantă | 100 kg |
| Înălțimea șezutului | 50 cm |
| Lățimea șezutului | 48 cm |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Materialul șezutului | Stofă |
Cele mai bune produse de la rauman24.ro

Litera economică din lemn A, maro deschis
82×55 cm
În stoc
Măsuță de cafea Ingenio, stejar artisan
42×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de bucaterie Denver, marmura
73×80 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
Pat Tuan 90 x 200 cm, alb
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pat Tuan 90 x 200 cm, gri
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Fotoliu de birou Relax, maro
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Fotoliu de birou Relax 2, gri
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Justin, bej/nuc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare 58 x 38 x 34,2 cm, neagra
34×38×58 cm
În stoc
Scaun de bucaterie Pelor, galben/negru
86×53×48 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,9 x 21 cm, compartimentari, negru
21×32×52 cm
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,7 x 12,5 cm, compartimentari, negru
12×32×52 cm
În stoc
Scaun copii Timmy, turcoaz/negru
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Nea, nuc închis
52×110 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Medea, stejar sonoma / alb
50×90 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Padova, nuc inchis
55×45 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Nea - patrata, nuc inchis
52×60 cm, pătrată, mată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc






































