Recomandăm
Scaun de bucaterie Ramona II, gri
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 479 RON
- 18.10.2024 - 479 RON
- 14.06.2024 - 569 RON
Descrierea produsului
Scaun de sufragerie Ramona II cu design gri Scaun de sufragerie Ramona II / h2> Găsirea unui scaun de sufragerie care să se potrivească într-un spațiu modern, astfel încât să combine totul într-o singură unitate, poate fi o provocare. Este scaunul de sufragerie Ramona care vă oferă un aspect contemporan decent și duce sufrageria la un alt nivel. Scaunul este acoperit cu material textil pe toată lungimea, oferindu-i un aspect aspect unificat. Baza metalică într-un leagăn simplu oferă scaunului un aspect interesant împreună cu rezistență și stabilitate. Finisajul cromat lucios ridică întregul, iar scaunul arată elegant.
Dimensiuni
| Înălţime: | 102 cm |
|---|
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Garanție | 5 ani |
| Înălțime | 102 cm |
| Înălțimea spătarului | 54 cm |
| Stivuibil | Nu |
| Adâncimea șezutului | 45 cm |
| Capacitate portantă | 120 kg |
| Înălțimea șezutului | 48 cm |
| Lățimea șezutului | 43 cm |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Materialul șezutului | Stofă |
Cele mai bune produse de la rauman24.ro

Litera economică din lemn A, maro deschis
82×55 cm
În stoc
Măsuță de cafea Ingenio, stejar artisan
42×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de bucaterie Denver, marmura
73×80 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
Pat Tuan 90 x 200 cm, gri
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pat Tuan 90 x 200 cm, alb
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Fotoliu de birou Relax, maro
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Justin, bej/nuc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Pelor, galben/negru
86×53×48 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Fotoliu de birou Relax 2, gri
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun copii Timmy, turcoaz/negru
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Amalia, gri/argintiu
97×60×42 cm, în stil modern, din piele ecologică
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Tiffany, maro închis
95×59×43 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Nea - patrata, nuc inchis
52×60 cm, pătrată, mată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou Kuro, negru
68×59 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grătar de podea din oțel 25 x 100 x 3 cm, argintiu
În stoc
Cutie depozitare 58 x 38 x 34,2 cm, neagra
34×38×58 cm
În stoc
Dulap superior Vento GO-60/36, alb
36×60 cm, din lemn, în stil modern
În stoc
Masa de cafea Jaxon, nuc inchis
50×60 cm, rotundă, pătrată
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc






















