Recomandăm
Scaun de bucaterie Ricardo, gri/negru
Dimensiuni 88×50 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 689 RON
- 08.09.2025 - 689 RON
- 13.06.2025 - 679 RON
- 31.03.2025 - 769 RON
- 14.06.2024 - 699 RON
Descrierea produsului
Scaun de bucătărie RicardoCaracteristici principaleGaranție: 5 aniCapacitate portantă: 140 kgMaterial șezut: catifeaMaterial picioare: metalÎnălțime totală: 88 cmÎnălțimea șezutului: 48 cmAdâncimea șezutului: 44 cmÎnălțimea spătarului: 40 cmAdâncime totală: 50 cmNu este stivuibilScaunul de bucătărie Ricardo este alegerea ideală pentru cei care caută un echilibru între confort și rezistență. Cu un design modern și elegant, acest scaun oferă un suport confortabil grație spătarului căptușit și șezutului moale, realizat din catifea, ce oferă o senzație plăcută la atingere.Construcția robustă, cu picioare din metal, asigură durabilitate și stabilitate, sprijinind o greutate de până la 140 kg. În plus, garanția extinsă de 5 ani oferă încredere în calitatea produsului pe termen lung.Perfect pentru bucătăria taDesignul său compact și confortabil îl face potrivit pentru orice spațiu de servit masa, fără a ocupa mult loc. Adâncimea și înălțimea șezutului sunt optimizate pentru un plus de confort, iar aspectul elegant al materialului din catifea adaugă un plus de rafinament oricărui decor.Alege Scaunul de bucătărie Ricardo pentru un mix de stil, funcționalitate și confort, și transformă-ți zona de luat masa într-un spațiu primitor și modern!
Dimensiuni
| Adâncime: | 50 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 88 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Garanție | 5 ani |
| Înălțime | 88 cm |
| Înălțimea spătarului | 40 cm |
| Stivuibil | Nu |
| Adâncimea șezutului | 44 cm |
| Capacitate portantă | 140 kg |
| Înălțimea șezutului | 48 cm |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Materialul șezutului | Catifea |
Cele mai bune produse de la rauman24.ro

Litera economică din lemn A, maro deschis
82×55 cm
În stoc
Măsuță de cafea Ingenio, stejar artisan
42×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de bucaterie Denver, marmura
73×80 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
Pat Tuan 90 x 200 cm, alb
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pat Tuan 90 x 200 cm, gri
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Fotoliu de birou Relax, maro
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Fotoliu de birou Relax 2, gri
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Justin, bej/nuc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare 58 x 38 x 34,2 cm, neagra
34×38×58 cm
În stoc
Scaun de bucaterie Pelor, galben/negru
86×53×48 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,9 x 21 cm, compartimentari, negru
21×32×52 cm
În stoc
Scaun copii Timmy, turcoaz/negru
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,7 x 12,5 cm, compartimentari, negru
12×32×52 cm
În stoc
Masa de cafea Nea, nuc închis
52×110 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Medea, stejar sonoma / alb
50×90 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou Rex, negru
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 15 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Padova, nuc inchis
55×45 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc




























