








Dimensiuni 70×70×50 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 179 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material: Aluminiu/MDF, Capacitate maximă masă: 30 kg, Tip blat masă: Unghi drept
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 50 cm |
| Înălţime: | 70 cm |
| Material: | Aluminiu/MDF |
|---|---|
| Tip blat masă: | Unghi drept |
| Material | Metalice |
| Număr persoane | Pentru 2 persoane |
| Extensie | Extensibile |
| Înălțime | 70 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Greutate | 2 kg |
| Producător | Zondo |