





Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCând vine vorba de băi practice cu greu ai putea găsi un profesionist mai bun decât Wenko. Notă: Barele suportului pentru prosoape au o lungime de 32 cm.
| Material specific | Oțel |
|---|---|
| Material | Metal |
| Greutate | 4.023 kg |
| Înălțime | 90 cm |
| Lățime | 48.5 cm |
| Seria | Exclusive |
| Calitate | Special Week 3/Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tip | Fără suport |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Gunoi chinezesc ieftin
Cuierul arată foarte bine. Este ușor de asamblat. Recomand.
Calitate foarte slabă.
Montaj foarte ușor și arată foarte elegant.
Practic și atractiv.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm

25 cm, ⌀ 21 cm