








Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 139,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjeria de pat luxoasă din bumbac Fern este alegerea perfectă pentru cei care doresc să aducă o notă de natură și eleganță atemporală în dormitorul lor. Combinația dintre culoarea verde închis și modelul de ferigă albă conferă lenjeriei de pat o atmosferă calmă și armonioasă. Creați un loc plăcut pentru relaxare și odihnă de calitate.Bumbacul de înaltă calitate 100% garantează un confort maxim în timpul somnului. Lenjeria de pat are același motiv pe ambele părți și este prevăzută cu o închidere cu fermoar.Setul include: 1x față de pernă 70 x 90 cm 1x husă de plapumă 140 x 220 cm
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Tip închidere | Fermoar |
| 4home | 4HOME |
| Călcare | Recomandăm călcarea la temperatură medie |
| Dimensiuni cuvertură | 140 x 220 cm |
| Dimensiuni pernă | 70 x 90 cm |
| Greutate | 115 g/m2 |
| Închidere | Fermoal |
| Mărime | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Sezonul | Colecția de primăvară |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Tip pat | Pat single prelungit |
| Uscător de rufe | Da |
| Producător | 4Home |
Recenzii ale utilizatorilor
deocamdată a îndeplinit așteptările, însă este important și cum va arăta după utilizare și după spălări repetate
corespunde ofertei, material de calitate
