Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 163 RON la 196,02 RON:
Lampă de perete LAGOS 1xG9/3W/230V negru
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 163 RON până la 196,02 RON:
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 188,46 RON
- 12.02.2026 - 188,46 RON
- 23.01.2026 - 183,02 RON
- 02.01.2026 - 157,31 RON
- 27.12.2025 - 169,1 RON
- 13.12.2025 - 157,31 RON
- 19.02.2025 - 200,9 RON
- 16.02.2025 - 215,17 RON
- 27.05.2026 - 180,9 RON
- 12.02.2026 - 180,9 RON
- 23.01.2026 - 180,9 RON
- 02.01.2026 - 133,71 RON
- 27.12.2025 - 157,3 RON
- 13.12.2025 - 133,71 RON
- 19.02.2025 - 200,9 RON
- 16.02.2025 - 200,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător TK Lighting pe care îl avem în stoc la prețul de 180.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Negru |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Flux luminos total | 330 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | G9 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Tip | Lampă de perete |
| Series | LAGOS TK Lighting |
| Producător | TK Lighting |
Produse similare

Lampă LED de perete FARO 41020 LOKE LED/3W/230V
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica Moderna, G9, Negru, Sticla, Alb, Omi
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Veioză flexibilă ARDEN 1xG9/8W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică modernă neagră cu LED inclus - Plomp
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică CORDEL 1xG9/28W/230V neagră
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă NEMO 3xGX53/12W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lampă LED flexibilă de perete cu port USB Brilagi MAYA LED/3W/230V negru
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Spot de perete Nordlux MOLLI 1xE14/25W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică pentru priză Globo 57911DPM ROBBY 1xGU10/25W/230V negru/alamă
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică ITORIS 1xE14/10W/230V negru/auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete FARO 28274 STUDIO 1xE14/8W/230V albastru/negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Philips 17383/93/PN - Aplică perete exterior KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete BRENDA 1xE27/60W/230V neagră/aurie
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Aplică LED Aigostar LED/12W/230V 3000K 25 cm negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux 6719 - Aplica de perete MIKA 1xGU10/25W/230V
În stil modern, - bec tip LED, - bec tip halogen
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Osram - Aplică de perete LED reglabilă DECOR KYOTO LED/12W/230V neagră
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete cu port USB LAGOS 1xG9/3W/5V negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED CODRIALES LED/10,8W/230V Eglo 900632
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică MONZA 1xG9/7W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete FILLAN 1xE27/60W/230V neagră Sollux SL.1143
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete exterioară modernă neagră IP44 - Marcel
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Aplică LED Maytoni C808WL-L3B TRAME LED/3W/230V negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică de perete LORD Argon 8880 1xE14/7W/230V neagră
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică retro neagră - Chappie
Cu întrerupător, în stil retro, pentru living și dormitor
În stoc
Lampă LED de perete FARO 20053 NILA 1xE27/15W/230V + LED/3W crem/negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică perete DUOMO 1xE27/60W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Spot LED de perete Orion WA 2-1467 LENNY LED/6W/230V + LED/3W negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Nordlux - Aplica de perete MATIS 1xE27/15W/230V neagră
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED flexibilă de perete Brilagi MAYA LED/3W/230V 4000K bej
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot LED de perete Maytoni C176-WL-01-6W-B IOS LED/9W/230V negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete flexibilă ROBBY 1xGU10/25W/230V neagră/alamă Globo 57911WM
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplică BOWLING 1xE27/42W/230V negru Redo 01-3148
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice
În stoc
