Covor verde/crem din viscoză 160x230 cm Oriental – Nouristan
Dimensiuni 160×230 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect frumos / design plăcut (41%)
- Culori conforme cu imaginile (29%)
- Foarte subțire / nu ca un covor (53%)
- Calitate inferioară a materialului (24%)
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 753 RON
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 753 RON
- 10.05.2026 - 753 RON
- 17.04.2026 - 709,75 RON
- 10.04.2026 - 668 RON
- 10.04.2026 - 835 RON
- 13.03.2026 - 740 RON
- 05.03.2026 - 696,15 RON
- 24.02.2026 - 819 RON
- 20.02.2026 - 696,15 RON
- 17.02.2026 - 819 RON
- 18.12.2025 - 689 RON
- 18.12.2025 - 690 RON
- 15.12.2025 - 691 RON
- 11.12.2025 - 692 RON
- 05.12.2025 - 693 RON
- 28.11.2025 - 694 RON
- 22.11.2025 - 695 RON
- 01.11.2025 - 696 RON
- 27.10.2025 - 730 RON
- 20.10.2025 - 655,2 RON
- 09.10.2025 - 655 RON
- 08.10.2025 - 623 RON
- 07.10.2025 - 779 RON
- 03.10.2025 - 670 RON
- 01.10.2025 - 779 RON
- 23.09.2025 - 630 RON
- 23.09.2025 - 779 RON
- 19.09.2025 - 630 RON
- 16.09.2025 - 662 RON
- 16.09.2025 - 779 RON
- 12.09.2025 - 670 RON
- 29.08.2025 - 779 RON
- 24.08.2025 - 670 RON
- 19.08.2025 - 779 RON
- 15.08.2025 - 670 RON
- 15.08.2025 - 641 RON
- 01.08.2025 - 745 RON
- 30.07.2025 - 729 RON
- 25.07.2025 - 627 RON
- 15.07.2025 - 729 RON
- 11.07.2025 - 627 RON
- 26.06.2025 - 729 RON
- 20.06.2025 - 605 RON
- 17.06.2025 - 729 RON
- 10.06.2025 - 620 RON
- 06.06.2025 - 627 RON
- 02.05.2025 - 729 RON
- 02.05.2025 - 724 RON
- 10.04.2025 - 623 RON
- 27.03.2025 - 724 RON
- 25.03.2025 - 709 RON
- 20.03.2025 - 610 RON
- 26.02.2025 - 609 RON
- 26.02.2025 - 709 RON
- 22.02.2025 - 610 RON
- 15.02.2025 - 709 RON
- 13.02.2025 - 610 RON
- 11.02.2025 - 709 RON
- 16.01.2025 - 608 RON
- 10.01.2025 - 623 RON
- 08.01.2025 - 709 RON
- 06.11.2024 - 640,1 RON
- 01.11.2024 - 569 RON
- 30.10.2024 - 709 RON
- 29.10.2024 - 603 RON
- 29.10.2024 - 581 RON
- 29.10.2024 - 603 RON
- 29.10.2024 - 581 RON
- 28.10.2024 - 603 RON
- 28.10.2024 - 581 RON
- 28.10.2024 - 603 RON
- 28.10.2024 - 581 RON
- 27.10.2024 - 603 RON
- 21.10.2024 - 709 RON
- 16.10.2024 - 603 RON
- 08.10.2024 - 709 RON
- 04.10.2024 - 603 RON
- 01.10.2024 - 709 RON
- 27.09.2024 - 603 RON
- 17.09.2024 - 709 RON
- 13.09.2024 - 603 RON
- 04.09.2024 - 709 RON
- 14.08.2024 - 604 RON
- 16.07.2024 - 709 RON
- 12.07.2024 - 603 RON
- 27.06.2024 - 709 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Covor verde/crem din viscoză 160x230 cm Oriental – Nouristan
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Material | Natural, Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu, Fir scurt |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
| Motiv | Floral |
| Stil | Oriental |
| Produs în | BE |
| Compoziție și tip de material | Viscoză/bumbac |
| Grosime | 0.5 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Greutate | 3.1 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de finisaj | Heat set |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu franjuri |
| Tipul de fire | Buclă (La nivel) |
| Seria | Nouristan Naveh |
| Model | Floral |
| Design | Boho/clasic/romantic |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Densitate | 840 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Potrivit pentru aspirator robot/adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată/doar curățare profesională/a se aspira frecvent/curățarea petelor se face doar manual |
| Material partea din spate | Bumbac |
| Compoziție țesătură | 40% bumbac/60% vâscoză |
| Producător | Hanse Home |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect frumos / design plăcut (41%)
- Culori conforme cu imaginile (29%)
- Ușor de întreținut / manevrat (18%)
- Foarte subțire / nu ca un covor (53%)
- Calitate inferioară a materialului (24%)
- Culorile diferă față de poze (6%)
Recenzii ale utilizatorilor
Am așteptat o calitate mai bună... fir subțire de nailon, nimic mai mult. Ei bine, culorile sunt bune, sper să reziste la ceva, vom vedea :-)
produs excelent și raport calitate-preț excelent
Un covor foarte frumos, dar culorile, față de fotografie, sunt mult mai lucioase și vii; prin urmare, a trebuit să îl returnez deoarece nu se potrivea cu mobilierul meu.
Foarte frumos
Covorul este EXTREM de subțire , mai subțire decât se vede în imagini și cu mult mai subțire decât o mochetă. Singurul plus este ca modelul și aspectul său este frumos
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Produse similare

Covor de exterior 200x290 cm Luna – Universal
De exterior, cu fir scurt, dreptunghiular

Covor lana Forenza popiel Selectează mărime: 160 X 240
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Okutan bez Selectează mărime: 160 X 240
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
Covor Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular

Covor lana Vintage Flora Selectează mărime: 133 X 190
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor lana Sefora model clasic Selectează mărime: 080 X 120
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
Covor lana Godar Selectează mărime: 170 X 240
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Starosta linen Selectează mărime: 170 X 240
În stil scandinav, din lână, de interior
În stoc
Covor lana Moris Selectează mărime: 133 X 180
Dreptunghiular, din lână, în stil modern
În stoc
Covor lana Lidius pearl Selectează mărime: 160 X 240
În stil scandinav, din lână, de interior
În stoc
Traversa covor Sefora antracit Selectează lătime: 080 X
Tip traversă, dreptunghiular, din lână
În stoc
Covor lana Amara light beige Selectează mărime: 133 X 180
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor lana Eddie grafit Selectează mărime: 160 X 240
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor lana Seul Selectează mărime: 133 X 180
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor lana Anafi bialy Selectează mărime: 080 X 120
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Hetman grafit Selectează mărime: 170 X 240
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Traversa lana Sefora Alabaster Selectează lătime: 080 X
Tip traversă, cu fir scurt, dreptunghiular
În stoc
Covor albastru/bej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular

Covor lana Junona alabastrowy Selectează mărime: 080 X 120
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
Covorul lana Belusa Alabaster Selectează mărime: 170 X 240
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor lana Charlotte Dark Beige Selectează mărime: 133 X 180
Unicolor, din lână, în stil modern
În stoc
Covor StartDecor 551-100 O Selectează mărime: 150 X 230
Oval, în stil retro, de interior
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Covor lana Aida light grey Selectează mărime: 133 X 190
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Traversa lana Temis piaskowy Selectează lătime: 080 X
Tip traversă, cu fir scurt, dreptunghiular
În stoc
Covor Lotus 551-120 Selectează mărime: 160 X 230
În stil modern, de interior, tip mochetă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Covor lana Stolnik linen Selectează mărime: 170 X 240
În stil scandinav, din lână, de interior
În stoc
Covor lana Salia graphite Selectează mărime: 133 X 190
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor bej 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cm, de interior, din material sintetic

Covor lana Sefora graphite Selectează mărime: 160 X 240
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
Covor lana villah culoarea nisipului Selectează mărime: 160 X 240
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Lorica Dark Beige 200 X 240 Selectează mărime: 200 X 240
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor Lotus 551-100 Selectează mărime: 200 X 300
Dreptunghiular, în stil modern, de interior
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocCele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Perie de toaletă cu suport pentru hârtie Wenko Debar
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuvertură bej matlasată din catifea pentru pat dublu 220x220 cm Crushed – Catherine Lansfield
220×220 cm, pentru pat dublu








