





Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileBrandul elvețian Metaltex aduce în casa ta o combinație irezistibilă de design plăcut și funcționalitate, pentru a te ajuta să-ți organizezi fiecare centimetru din locuință.
| Material specific | Oțel |
|---|---|
| Material | Metal |
| Greutate | 0.978 kg |
| Înălțime | 12 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Instrucțiuni | Neadecvat pentru mașina de spălat vase |
| Producător | Metaltex |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Frumos și practic
În comparație cu alte magazine, am putut achiziționa produsul aici la aproape jumătate din preț.
Este conform așteptărilor. Aspectuos și de bună calitate. Raport calitate-preț, f bună!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
un accesoriu de design foarte reușit pentru menținerea curățeniei în bucătărie. Apreciez posibilitatea de a o separa și astfel de a mări suprafața de scurgere.
Aveam nevoie exact de această dimensiune și nu am găsit nicăieri până acum, deși am căutat mult. Este deosebit și ca aspect. Ușor de curățat.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

Din sticlă

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

108×50×26 cm, - din metal, suspendate

40×40 cm, cu pene, pătrată

Seturi de, din inox, - 24 piese
Disponibil în 2 e-shop-uri

132×240 cm