Recomandăm
Canapea verde extensibilă 160 cm Roots - Karup Design
Dimensiuni 85×160×105 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 2.941 RON
- 19.04.2026 - 2.941 RON
- 10.03.2026 - 2.753 RON
- 05.03.2026 - 2.753,15 RON
- 20.02.2026 - 2.642,65 RON
- 15.02.2026 - 2.487,2 RON
- 14.02.2026 - 2.642,65 RON
- 12.02.2026 - 3.109 RON
- 15.01.2026 - 2.642 RON
- 27.12.2025 - 2.642,65 RON
- 11.11.2025 - 2.642 RON
- 07.11.2025 - 2.487,2 RON
- 31.10.2025 - 2.642,65 RON
- 28.10.2025 - 3.109 RON
- 25.10.2025 - 2.673,74 RON
- 23.10.2025 - 3.109 RON
- 26.06.2025 - 3.049 RON
- 20.06.2025 - 2.531 RON
- 10.06.2025 - 3.049 RON
- 07.06.2025 - 2.622 RON
- 27.05.2025 - 3.049 RON
- 23.05.2025 - 2.622 RON
- 17.01.2025 - 2.735 RON
- 30.11.2024 - 2.431 RON
- 28.11.2024 - 2.583 RON
- 26.11.2024 - 3.039 RON
- 22.11.2024 - 2.583 RON
- 20.11.2024 - 3.039 RON
- 10.11.2024 - 2.439 RON
- 08.11.2024 - 2.583 RON
- 30.10.2024 - 3.039 RON
- 29.10.2024 - 2.492 RON
- 29.10.2024 - 2.583 RON
- 29.10.2024 - 2.492 RON
- 28.10.2024 - 2.583 RON
- 28.10.2024 - 2.492 RON
- 28.10.2024 - 2.583 RON
- 28.10.2024 - 2.492 RON
- 27.10.2024 - 2.583 RON
- 27.10.2024 - 2.492 RON
- 27.10.2024 - 2.583 RON
- 21.10.2024 - 3.039 RON
- 16.10.2024 - 2.583 RON
- 15.10.2024 - 3.039 RON
- 04.10.2024 - 2.583 RON
- 01.10.2024 - 3.039 RON
- 27.09.2024 - 2.583 RON
- 17.09.2024 - 3.039 RON
- 13.09.2024 - 2.583 RON
- 30.08.2024 - 3.039 RON
- 28.08.2024 - 2.583 RON
- 22.08.2024 - 2.431 RON
- 21.08.2024 - 2.455 RON
- 20.08.2024 - 3.069 RON
- 16.08.2024 - 2.609 RON
- 27.06.2024 - 3.409 RON
Descrierea produsului
Varietate și un aspect proaspăt care aduce stilul boho chiar și în cele mai confortabile interioare. Aceasta este canapeaua Roots de la Karup Design . Datorită designului său, aceasta poate fi transformată în trei piese de mobilier diferite: 1. În poziția sa de bază, Roots este o canapea confortabilă. 2. Atunci când este extinsă, vei obține un pat matrimonial de 160 x 200 cm. 3. Iar dacă rabatezi picioarele din spate vei crea un șezlong confortabil, numai bun pentru seri de film acasă. De reținut: Canapeaua extensibilă nu înlocuiește un pat de dimensiuni normale, ci este destinată mai degrabă înnoptărilor ocazionale.
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 105 cm |
| Înălţime: | 85 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Caracteristici | Extensibile |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Mentol |
| Fermitatea șezutului | Mediu ferm |
| Perne de scaun | Detașabile |
| Perne de spătar | Detașabile |
| Produs în | PL |
| Înălțime spătar | 55 cm |
| Lățime șezut | 160 cm |
| Adâncime șezut | 63 cm |
| Înălțime șezut | 47 cm |
| Înălțime picior | 13 cm |
| Capacitate de încărcare | 250 kg |
| Greutate | 43 kg |
| Dimensiune canapea | Cu 3 locuri |
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Husă detașabilă | Nu |
| Îngrijire | Se aspiră cu regularitate/curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Dimensiunea zonei de dormit | 160x200 |
| Umplutură | Spumă (PUR)/amestec din fibre reciclate |
| Seria | Roots |
| Necesită asamblare | Da |
| Funcție | Extensibile |
| Design | Scandinav/boho |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Compoziție țesătură | 20% poliester/80% bumbac |
| Martindale | 22000 martindale |
| Denumire tapițerie | MINT 750 |
| Material tapițerie | Amestec de bumbac |
| Producător | Karup |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru


































