Recomandăm
Scaun balansoar Liberto, crem
Dimensiuni 106×72 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 1.590 RON
- 27.11.2025 - 1.590 RON
- 26.11.2025 - 1.179 RON
- 03.10.2025 - 1.090 RON
- 18.10.2024 - 1.179 RON
- 02.07.2024 - 1.390 RON
Descrierea produsului
Scaun balansoar LibertoCaracteristici principaleMaterial tapițerie: stofăTip fotoliu: balansoar cu urechiDimensiuni: 72 cm lungime, 100 cm adâncime, 106 cm înălțimeÎnălțimea spătarului: 60 cmAdâncimea șezutului: 48 cm, lățimea șezutului: 44 cm, înălțimea șezutului: 46 cmCapacitate portantă: 100 kgGaranție: 5 aniScaunul balansoar Liberto oferă un design elegant și confortabil, ideal pentru momentele de relaxare din orice încăpere. Cu tapițerie din stofă și un spătar înalt cu urechi, acest fotoliu creează un spațiu primitor în care vă puteți bucura de lectura preferată sau de clipe liniștite.Forma balansoarului permite o mișcare lină și relaxantă, perfectă pentru reducerea tensiunii și promovarea unei stări de bine. Dimensiunile generoase ale șezutului și spătarului asigură un sprijin optim pentru corp, iar capacitatea portantă de 100 kg îl face potrivit pentru majoritatea utilizatorilor.Un plus de durabilitate și confortCu o garanție de 5 ani, scaunul Liberto este conceput să ofere un plus de durabilitate și să fie o investiție pe termen lung pentru casa dumneavoastră. Alegeți confortul și funcționalitatea unui balansoar deosebit care se integrează armonios în orice decor.Transformați fiecare moment de odihnă într-o experiență plăcută cu scaunul balansoar Liberto!
Dimensiuni
| Adâncime: | 72 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 106 cm |
Specificații
| Tip | Balansoare |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Cu picioare | Da |
| Tip spătar | Înalt |
| Garanție | 5 ani |
| Lungime | 72 cm |
| Înălțime | 106 cm |
| Înălțimea spătarului | 60 cm |
| Adâncimea șezutului | 48 cm |
| Capacitate portantă | 100 kg |
| Extensibil | Nu |
| Înălțimea șezutului | 46 cm |
| Lățimea șezutului | 44 cm |
| Materialul tapițeriei | Stofă |
| Tip de fotoliu | Balansoar |
Cele mai bune produse de la rauman24.ro

Litera economică din lemn A, maro deschis
82×55 cm
În stoc
Măsuță de cafea Ingenio, stejar artisan
42×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de bucaterie Denver, marmura
73×80 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
Pat Tuan 90 x 200 cm, alb
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pat Tuan 90 x 200 cm, gri
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Fotoliu de birou Relax, maro
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Fotoliu de birou Relax 2, gri
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Justin, bej/nuc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Pelor, galben/negru
86×53×48 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Scaun copii Timmy, turcoaz/negru
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare 58 x 38 x 34,2 cm, neagra
34×38×58 cm
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,9 x 21 cm, compartimentari, negru
21×32×52 cm
În stoc
Scaun de birou Rex, negru
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 15 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Nea - patrata, nuc inchis
52×60 cm, pătrată, mată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Dulap superior Vento GO-60/36, alb
36×60 cm, din lemn, în stil modern
În stoc
Masa de cafea Padova, nuc inchis
55×45 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Dulap mediu SimpleOffice 80 x 40 x 120 cm, cireș
120×80×40 cm, în stil modern, decor cireș
În stoc








































