
Bandă LED RGB dimabilă LED/14W/230V 10 m + telecomandă
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O bandă LED care va lumina orice spațiu interior. Datorită funcției RGB, culoarea luminii poate fi modificată după bunul plac. Banda poate fi controlată cu telecomanda sau dispozitivul mobil prin intermediul aplicației Lotus Lantern. Aplicația este disponibilă pentru dispozitive Android și iOS. Intensitatea benzii poate fi redusă în mod liber, se poate regla durata iluminării și se pot utiliza diferite moduri de intermitență și tranziție a luminii. Aplicația permite, de asemenea, sincronizarea luminii cu ritmul muzicii. Banda poate fi scurtată în secțiuni de 10 cm.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 12,5 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12,5 W |
| Series | RGB STRIP Kobi, LED STRIP Kobi |
| Producător | Kobi |

Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită

Din plastic, sursă de alimentare solară, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită