Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 150 RON la 261,9 RON:
Spot LED Nordlux FALLON LED/5,5W/230V negru
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 150 RON până la 261,9 RON:
Descrierea produsului
Corp de iluminat modern pentru tavan. Potrivit doar pentru spații interioare. Corp de iluminat care permite ajustarea iluminării conform cerințelor dumneavoastră. Cu un întrerupător de perete obișnuit, puteți comuta între 3 scene de iluminat diferite. Funcția de memorie - după activarea corpului de iluminat, ultimele setări selectate rămân salvate până când efectuați o modificare. Surse LED integrate, economice.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Negru |
| Tip | Spot |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5,5 W |
| Series | FALLON Nordlux |
| Producător | Nordlux |
Produse similare

Azzardo AZ2255 MONZA - Plafonieră LED/5W/230V
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră SPACE 3xE27/60W/230V
Din plastic, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera DYNAMITE PL3 LINEAR ROUND NERO
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Mini Plafoniera LED design tehnic Zoom D-12cm 3000K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot LED modern directionabil aplicat tavan/plafon TORONTO 2 negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă RUNA LED/22W/230V negru Briloner 3704-015 + telecomandă
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafoniera neagră inclusiv LED cu dimmer în 3 trepte 4 lumini - Navara
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Top Light 5502/40/TD 2xE27/60W/230V pin
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră LED Globo 48039-40 LORETTA LED/40W/230V d. 35,5x53 cm negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera neagra incluzând LED cu dimmer în 3 trepte cu 3 lumini - Navara
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafoniera DYNAMITE PL4 LINEAR ROUND NERO
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă 90W/230V, 3000–6500K, cu telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafoniera neagră cu lemn incluzând LED cu dimmer în 3 trepte, 3 lumini - Alec
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CAKE LED/18W/230V Briloner 3459-015
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot Rabalux 73034 SENOBIA 2xGU10/35W/230V
În stoc
Plafonieră LED dimabilă TALOWE LED/20W/230V neagră Lucide 46100/20/30
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED cu telecomanda design modern Grouni 85x68,5cm
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/65W/230V 3000-6500K alb/negru + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED FLAMENCO LED/33W/230V 4000K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED FLORI LED/18W/230V 4000K negru d. 29 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Brilagi - Plafonieră LED reglabilă/40W/230V 3000-6500K gri + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ledvance ORBIS BERLIN LED/16W/230V negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră LED, 32W, 230V, 3000/4000/6500K, Ø 40 cm, bej
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Ideal Lux OZ LED/48W/230V d. 60 cm CRI 90 negru
Rotundă, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot ROBBY 3xGU10/35W/230V negru/maro Globo 57911-3BW
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Globo 48466-70 - Lampă LED plafon INVERTINA LED/70W/230V aurie + DO
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Spot tavan, Mini plafoniera ELORA 8905 negru
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră modernă din lemn, cu LED, cu 3 trepte de intensitate, cu 3 lumini - Rondas
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustra aplicata tavan Float sticla transparenta
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră pentru baie LOLA 1xGU10/35W/230V IP54 RED-Design Rendl-R13542
În stil modern, - bec tip halogen, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Globo 48459-48 - Plafonieră LED dimabilă ANI, 48W/230V, 2700–6000K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan negru incl. LED cu telecomandă - Steer
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
