Recomandăm
Dulap în culoare naturală cu aspect de lemn de stejar 95x111 cm Multilux – Kalune Design
Dimensiuni 111×95×36 cm
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 1.554,65 RON
- 19.04.2026 - 1.554,65 RON
- 20.02.2026 - 1.427,15 RON
- 16.02.2026 - 1.679 RON
- 14.02.2026 - 1.427,15 RON
- 27.01.2026 - 1.679 RON
- 23.01.2026 - 1.427,15 RON
- 10.01.2026 - 1.505 RON
- 06.01.2026 - 1.679 RON
- 27.12.2025 - 1.427,15 RON
- 11.12.2025 - 1.423 RON
- 05.12.2025 - 1.424 RON
- 28.11.2025 - 1.425 RON
- 22.11.2025 - 1.426 RON
- 01.11.2025 - 1.427 RON
- 27.10.2025 - 1.551 RON
- 25.10.2025 - 1.443,94 RON
- 23.10.2025 - 1.679 RON
- 14.02.2025 - 1.407 RON
- 17.01.2025 - 1.512 RON
- 10.12.2024 - 1.759 RON
- 06.12.2024 - 1.495 RON
- 19.11.2024 - 1.495,1 RON
- 06.11.2024 - 1.593 RON
- 01.11.2024 - 1.239 RON
- 30.10.2024 - 1.759 RON
- 29.10.2024 - 1.495 RON
- 29.10.2024 - 1.442 RON
- 29.10.2024 - 1.495 RON
- 28.10.2024 - 1.442 RON
- 28.10.2024 - 1.495 RON
- 28.10.2024 - 1.442 RON
- 27.10.2024 - 1.495 RON
- 21.10.2024 - 1.759 RON
- 16.10.2024 - 1.495 RON
- 08.10.2024 - 1.759 RON
- 04.10.2024 - 1.495 RON
- 01.10.2024 - 1.759 RON
- 27.09.2024 - 1.495 RON
- 17.09.2024 - 1.759 RON
- 13.09.2024 - 1.495 RON
- 30.08.2024 - 1.759 RON
- 25.08.2024 - 1.495 RON
- 20.08.2024 - 1.759 RON
- 16.08.2024 - 1.495 RON
Descrierea produsului
Dulap în culoare naturală cu aspect de lemn de stejar 95x111 cm Multilux – Kalune Design
Dimensiuni
| Lăţime: | 95 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 36 cm |
| Înălţime: | 111 cm |
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Material | PAL |
| Picioare | Cu picioare |
| Produs în | TR |
| Înălțime picior | 15 cm |
| Capacitate de încărcare | 30 kg |
| Greutate | 42.3 kg |
| Înălțime | 111 cm |
| Lățime | 95 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Retro/boho |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Cu uși/cu picioare/cu rafturi |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Culoare | Culoare naturală/multicolor |
| Producător | Kalune Design |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Mi se pare că raportul calitate-preț este foarte bun. Culorile sunt în conformitate cu poza. Este o comodă „arătoasă” :)
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Masă de călcat pentru mâneci 52x12 cm Leona – Wenko
Freestanding, de masă, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

Scurgător de vase argintiu din metal Extend – Joseph Joseph
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru




















