Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 2.797 RON
- 19.03.2026 - 2.797 RON
- 10.03.2026 - 2.798 RON
- 20.02.2026 - 2.642,65 RON
- 16.02.2026 - 3.109 RON
- 16.01.2026 - 2.922 RON
- 05.12.2025 - 2.642,65 RON
- 28.11.2025 - 2.922 RON
- 14.11.2025 - 2.642,65 RON
- 11.11.2025 - 3.109 RON
- 07.11.2025 - 2.487,2 RON
- 04.11.2025 - 3.109 RON
- 31.10.2025 - 2.642,65 RON
- 28.10.2025 - 3.109 RON
- 25.10.2025 - 2.673,74 RON
- 23.10.2025 - 3.109 RON
- 25.03.2025 - 2.990 RON
- 20.03.2025 - 2.571 RON
- 10.03.2025 - 2.990 RON
- 05.03.2025 - 2.571 RON
- 26.02.2025 - 2.990 RON
- 22.02.2025 - 2.571 RON
- 15.02.2025 - 2.990 RON
- 13.02.2025 - 2.571 RON
- 05.02.2025 - 2.990 RON
- 24.01.2025 - 2.541 RON
- 21.01.2025 - 2.990 RON
- 17.01.2025 - 2.631 RON
- 05.01.2025 - 2.990 RON
- 20.12.2024 - 2.541 RON
- 15.12.2024 - 2.990 RON
- 06.12.2024 - 2.541 RON
- 03.12.2024 - 2.990 RON
- 12.11.2024 - 2.818,8 RON
- 08.10.2024 - 2.990 RON
- 04.10.2024 - 2.541 RON
- 01.10.2024 - 2.990 RON
- 27.09.2024 - 2.541 RON
- 17.09.2024 - 2.990 RON
- 13.09.2024 - 2.541 RON
- 30.08.2024 - 2.990 RON
- 25.08.2024 - 2.541 RON
- 20.08.2024 - 2.990 RON
- 16.08.2024 - 2.541 RON
Descrierea produsului
Comodă neagră joasă cu aspect de lemn de stejar 165x78 cm Arista – Teulat
Dimensiuni
| Lăţime: | 165 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 78 cm |
Specificații
| Tip | Cu uși |
|---|---|
| Stil | Modern, Scandinav |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Negru |
| Material | PAL |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Produs în | CN |
| Înălțime picior | 18 cm |
| Capacitate de încărcare | 50 kg |
| Greutate | 64 kg |
| Înălțime | 78 cm |
| Lățime | 165 cm |
| Sistem de închidere | Soft close (închidere silențioasă) |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Arista |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Finisaj ușă | Lăcuit |
| Material ușă | MDF |
| Finisaj sertare | Furnir |
| Material sertar | MDF |
| Finisaj rafturi | Furnir |
| Material raft | MDF |
| Caracteristici | Cu sertare/cu rafturi/cu picioare/cu uși |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Lăcuit/furnir |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Producător | Teulat |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
În primul rând trebuie să menționez că toate produsele Teulat se montează excelent și se vede că firma a acordat atenție acestui aspect, instrucțiuni bune, montaj ușor, față de alte firme este un avantaj incontestabil. Singurul lucru pe care l-aș reproșa produsului, și acest lucru se referă deja la însăși gama arista, este că placa superioară furniruită are un finisaj complet diferit față de celelalte două modele pe care le-am cumpărat primele (comoda TV și măsuța de cafea), chiar dacă fac parte din aceeași serie. Acestea sunt uleiate, aceasta este mai degrabă lăcuită... este păcat, dar produsul este oricum frumos și sper că acea diferență se va estompa în timp. Este posibil ca firma să fi schimbat procesul de finisare a suprafeței.
Execuție foarte solidă, calitate înaltă, o piesă de mobilier frumoasă în living.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Lenjerie de pat pentru copii din bumbac pentru pat de o persoană 140x200 cm Princess – Jerry Fabrics
140×200 cm, cu motiv Prințese, pentru fete
Disponibil în 2 e-shop-uri

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru





















