Recomandăm
314,29 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 314,29 RON
- 19.03.2026 - 314,29 RON
- 05.03.2026 - 381,64 RON
- 05.03.2026 - 381,65 RON
- 13.02.2026 - 372,66 RON
- 12.02.2026 - 448,99 RON
- 23.01.2026 - 336,74 RON
- 16.01.2026 - 359,19 RON
- 10.01.2026 - 390,62 RON
- 06.01.2026 - 448,99 RON
- 05.12.2025 - 381,64 RON
- 14.11.2025 - 291,84 RON
- 01.11.2025 - 314,29 RON
- 27.10.2025 - 372,66 RON
- 23.10.2025 - 359,19 RON
- 15.07.2025 - 419 RON
- 11.07.2025 - 360 RON
- 26.06.2025 - 419 RON
- 20.06.2025 - 348 RON
- 17.06.2025 - 419 RON
- 10.06.2025 - 356 RON
- 06.06.2025 - 360 RON
- 01.06.2025 - 419 RON
- 27.05.2025 - 335,2 RON
- 27.05.2025 - 356,15 RON
- 23.05.2025 - 356 RON
- 20.05.2025 - 356,15 RON
- 16.05.2025 - 356 RON
- 09.05.2025 - 360,3 RON
- 02.05.2025 - 419 RON
- 30.04.2025 - 398 RON
- 25.04.2025 - 338 RON
- 15.04.2025 - 398 RON
- 10.04.2025 - 342 RON
- 26.03.2025 - 303 RON
- 25.03.2025 - 379 RON
- 20.03.2025 - 326 RON
- 10.03.2025 - 379 RON
- 05.03.2025 - 326 RON
- 26.02.2025 - 379 RON
- 22.02.2025 - 326 RON
- 15.02.2025 - 379 RON
- 13.02.2025 - 326 RON
- 03.02.2025 - 379 RON
- 03.02.2025 - 360 RON
- 17.01.2025 - 298,8 RON
- 20.12.2024 - 306 RON
- 10.12.2024 - 360 RON
- 06.12.2024 - 306 RON
- 05.12.2024 - 360 RON
- 04.12.2024 - 270 RON
- 03.12.2024 - 360 RON
- 02.12.2024 - 289 RON
- 27.11.2024 - 306 RON
- 06.11.2024 - 307 RON
- 01.11.2024 - 289 RON
- 01.11.2024 - 360 RON
- 01.10.2024 - 288 RON
- 17.09.2024 - 253 RON
- 13.09.2024 - 306 RON
- 04.09.2024 - 360 RON
- 16.08.2024 - 307 RON
Descrierea produsului
Covor crem 120x170 cm Verona – Universal
Dimensiuni
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 170 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Stil | Scandinav |
| Material | Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 14 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Greutate | 4.08 kg |
| Lățime | 120 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (combinat) |
| Seria | Verona |
| Model | Geometric/în relief |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra/Back To School |
| Densitate | 204800 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Potrivit pentru aspirator robot/adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent/curățarea petelor se face doar manual |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Universal |
Recenzii
5.02 evaluări
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Produs excelent, l-am achiziționat pentru dressingul meu și se potrivește perfect.
Utilizator mulțumit
Un covor frumos, moale. Design modern.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

249,39 RON
Capac WC 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Din lemn, clasic, înălţime

324,38 RON
Veioză crem/aurie cu abajur textil (înălțime 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri

148,89 RON
Organizator verde pentru documente din carton Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Diametru























