Recomandăm
Pantofar negru cu deschidere înclinată Shoes – Tvilum
Dimensiuni 162×70×24 cm
769,25 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 769,25 RON
- 09.03.2026 - 769,25 RON
- 16.01.2026 - 786 RON
- 10.01.2026 - 787 RON
- 06.01.2026 - 905 RON
- 05.12.2025 - 769,25 RON
- 28.11.2025 - 721 RON
- 22.11.2025 - 722 RON
- 01.11.2025 - 723 RON
- 31.10.2025 - 769,25 RON
- 28.10.2025 - 905 RON
- 25.10.2025 - 778,3 RON
- 23.10.2025 - 905 RON
- 26.06.2025 - 889 RON
- 20.06.2025 - 738 RON
- 10.06.2025 - 889 RON
- 07.06.2025 - 765 RON
- 27.05.2025 - 889 RON
- 23.05.2025 - 765 RON
- 10.04.2025 - 726 RON
- 25.03.2025 - 844 RON
- 20.03.2025 - 726 RON
- 17.03.2025 - 844 RON
- 10.03.2025 - 717 RON
- 05.03.2025 - 726 RON
- 26.02.2025 - 844 RON
- 22.02.2025 - 726 RON
- 15.02.2025 - 844 RON
- 13.02.2025 - 726 RON
- 03.02.2025 - 844 RON
- 16.01.2025 - 725 RON
- 10.01.2025 - 793 RON
- 08.01.2025 - 844 RON
- 20.12.2024 - 717 RON
- 10.12.2024 - 844 RON
- 06.12.2024 - 717 RON
- 05.12.2024 - 844 RON
- 01.11.2024 - 719 RON
- 30.10.2024 - 844 RON
- 29.10.2024 - 692 RON
- 29.10.2024 - 717 RON
- 29.10.2024 - 692 RON
- 28.10.2024 - 717 RON
- 28.10.2024 - 692 RON
- 28.10.2024 - 717 RON
- 28.10.2024 - 692 RON
- 27.10.2024 - 717 RON
- 21.10.2024 - 844 RON
- 16.10.2024 - 717 RON
- 08.10.2024 - 844 RON
- 04.10.2024 - 717 RON
- 01.10.2024 - 844 RON
- 30.09.2024 - 717 RON
- 16.08.2024 - 819 RON
Descrierea produsului
Notă: Pentru mai multă stabilitate, vă recomandăm să fixați suportul de pantofi pe perete.
Dimensiuni
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 24 cm |
| Înălţime: | 162 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu rafturi, Cu uși rabatabile |
| Produs în | DK |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Greutate | 29.7 kg |
| Înălțime | 162 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Shoes |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Finisaj ușă | Folie |
| Material ușă | Placă aglomerată din lemn |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Tip pantofar | Cu deschidere/închis/fixare pe perete necesară |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Producător | Tvilum |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

100,32 RON118,14 RON
Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

233,11 RON247,99 RON
Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

376,93 RON400,99 RON
Uscător de rufe negru Infinity Flex 30m – Vileda
128×56×304 cm, freestanding

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

236,62 RON
Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

533,25 RON
Cuvertură bej matlasată din catifea pentru pat dublu 220x220 cm Crushed – Catherine Lansfield
220×220 cm, pentru pat dublu






















