Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 5.711 RON
- 06.12.2024 - 5.711 RON
- 04.12.2024 - 6.719 RON
- 03.12.2024 - 5.375 RON
- 14.11.2024 - 5.711,1 RON
- 06.11.2024 - 6.324,5 RON
- 01.11.2024 - 5.719 RON
- 30.10.2024 - 6.719 RON
- 29.10.2024 - 5.711 RON
- 29.10.2024 - 5.510 RON
- 28.10.2024 - 5.711 RON
- 28.10.2024 - 5.510 RON
- 27.10.2024 - 5.711 RON
- 27.10.2024 - 5.510 RON
- 27.10.2024 - 5.711 RON
- 21.10.2024 - 6.719 RON
- 16.10.2024 - 5.711 RON
- 15.10.2024 - 6.719 RON
- 04.10.2024 - 5.711 RON
- 01.10.2024 - 6.719 RON
- 27.09.2024 - 5.711 RON
- 17.09.2024 - 6.719 RON
- 13.09.2024 - 5.711 RON
- 30.08.2024 - 6.719 RON
- 25.08.2024 - 5.711 RON
- 20.08.2024 - 8.059 RON
- 16.08.2024 - 6.850 RON
Descrierea produsului
Experimentații designeri ai brandului brandului Bobochic Paris îți garantează echilibrul dintre estetic și latura practică. Această canapea tip colțar, din colecția ELVI , poate fi transformată într-un pat confortabil, în doar câteva secunde. Astfel, casa ta va fi mereu pregătită pentru mari reuniuni de familie și vizite neașteptate. Nu uita de faptul că șezlongul poate fi așezat în stânga sau în dreapta canapelei iar buzunarele îți pot oferi suportul ideal pentru cărțile sau revistele favorite. Despre brand: Design-ul brandului frantuzesc Bobochic Paris se distinge prin superlativele sale, atat cele de natură estetică, cât și cele practice. Întreg procesul de producție are loc sub cele mai stricte rigori europene, fiind bazat pe mai bine de 15 ani de experiență. Adaugă materialele de calitate folosite și astfel obține reteța pentru satisfacție de lungă durată.
Dimensiuni
| Lăţime: | 282 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 97 cm |
| Înălţime: | 95 cm |
Specificații
| Fermitatea șezutului | Mediu ferm |
|---|---|
| Produs în | PL |
| Lățime cotiere | 25.5 cm |
| Înălțime cotiere | 63 cm |
| Înălțime spătar | 51 cm |
| Lățime șezut | 231 cm |
| Adâncime șezut | 60 cm |
| Înălțime șezut | 44 cm |
| Înălțime picior | 4.5 cm |
| Adâncime totală canapea | 153 cm |
| Capacitate de încărcare | 300 kg |
| Greutate | 114 kg |
| Dimensiune canapea | Cu 4 locuri |
| Înălțime | 95 cm |
| Lățime | 282 cm |
| Îngrijire | Se aspiră cu regularitate/curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Dimensiunea zonei de dormit | 130x231 |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Seria | Envy |
| Colț și formă | Variabil |
| Necesită asamblare | Da |
| Funcție | Extensibile/cu spațiu de depozitare |
| Adâncime șezlong | 113 cm |
| Design | Scandinav/clasic |
| Calitate | Special Week/Extra |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Plastic |
| Material structură | Placă fibrolemnoasă/placă aglomerată de lemn/lemn masiv de fag |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 52500 martindale |
| Material tapițerie fotoliu | Poliester |
| Producător | Bobochic Paris |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Calitatea execuției este slabă, pernele sunt umplute inegal - puful nu a ajuns la colțuri. Colțarul este inconfortabil și ar trebui să coste jumătate din preț. În plus, a venit deteriorat.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

Perie de toaletă cu suport pentru hârtie Wenko Debar
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Cuvertură bej matlasată din catifea pentru pat dublu 220x220 cm Crushed – Catherine Lansfield
220×220 cm, pentru pat dublu















