








Covor alb/bej rotund de exterior ø 200 cm - NORTHRUGS
| Produs în | CN |
|---|---|
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Grosime | 1 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Formă | Rotundă |
| Greutate | 6.8 kg |
| Amplasare | Interior/exterior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Bouclé |
| Seria | Braided |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 1700 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Polipropilenă |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Culoare | Alb/bej |
| Producător | Hanse Home |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Diametru

40×40 cm, cu pene, pătrată

Între 0,5 - 1 litru

Din metal

Freestanding, diametru

Autoadeziv, de perete, diametru

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
108×50×26 cm, - din metal, suspendate